ČESKO - ŠVÝCARSKO

Přípravné utkání v Prostějově

ČESKO - ŠVÝCARSKO 5:3 (0:1, 0:1, 5:1). Konec
60:00
Konec, Česko ve třetí třetině pěti brankami získalo zápas, v němž prohrávalo už 0:3.
59:20
Ještě přesilovka Švýcarska. Forčekující Kubiš je vyloučen za hákování. Opět chvíli šest na tři
58:56
Švýcaři poslali puk mimo hrací plochu. Bude se vhazovat ve sředním pásmu.

Česko:
Čechmánek - Hamr, Žižka, Výtisk, Blaťák, Nosek, Gřegořek, Hrabal, Zíb - Bednář, Straka, Kotrla - Růžička, Huml, Záhorovský - Hřebejk, Hübl, Brabenec - Pabiška, Červenka, Kubiš.
Švýcarsko:
Manzato - Fischer, Blindenbacher, Ngoy, Gobbi, Seger, Forster, Vuculair, Du Bois - Sprunger, Monnet, Della Rossa - Wischer, Jeannin, Lemm - Camichel, Sannitz, DiPietro - Déruns, Savari, Wirz.
58:19
Už je to šest na čtyři Švýcaři jsou v pásmu.
57:48
Přesilovka Švýcarska. Za podražení je vyloučen Bednář. Kapitán týmu tak dává soupeři ještě šanci vylepšit power-play.
57:18
Švýcaři hrají power-play.
57:17
Čechmánek přerušuje po nahození od modré.
56:38
Zíb vypíchl puk, svůj nájezd zakončil pěknou bekhendovou kličkou. Branka byla posunuta, ale zřejmě až po dosažení branky. Zíb dává druhýž gól a Češi rázem vedou 5:3.
56:19
Oboustranné vyloučení. Jeannin nejdřív narazil na hrazení (2+10 minut za úder na hlavu), Kotrla se po něm hokejkou ohnal a putuje na trestnou lavici taky.
55:45
Dlouhá přesilovka končí. Švýcaři ale musí útočit.
54:05
Bednář se proháčkoval až ke střele, ta ale byla nakonec sražena mimo.
52:37
Zíb dvojnásobnou výhodu využívá - 4:3. Braka libereckého snipera završuje zmrtvýchvstání Hadamczikova týmu. Asistence: Blaťák. Pokračuje přesilovka pět na čtyři.
52:19
Švýcaři vyhodili.
51:45
Vauclair zasáhl Hübla hokejkou do obličeje, je vyloučen na dvě plus dvě minuty. Češi hrají minutu a 18 vteřin pět na tři. Kouč Hadamczik si bere oddechový čas.
51:03
Potyčka a přesilovka Česka. Záhorovský nahazoval zpoza branky Manzato puk zastavil a vznikla mela. Vyloučeni jsou Huml a na druhé straně je vyloučen Blindenbacher na dvě plus dvě minuty.
50:09
Je vyrovnáno - 3:3. Hamr po vyhraném buly od pravého hrazení prostřelil Manzata. Asistence: Kotrla. Švýcarský trenér si bere oddechový čas. Zápas sleduje 3745 diváků.
50:06
Zakázané uvolnění Švýcarska. Český tým viditelně ožil.
49:11
Česko přesilovku využívá - 2:3. Brabenec v pádu nahrál do levého kruhu Hřebejkovi, jenž propálil Manzata.