SLOVENSKO - USA 2:4 (1:2, 0:2, 1:0), konec utkání.
Konec utkání. Závěr zápasu si Američané pohlídali a vítězí 4:2.
59:15
Križan se vrací do branky.
59:15
Američané si zahrají na konci utkání přesilovku. Šatan je vyloučen za hrubost na 2 + 2 minuty a Cole na 2 minuty také za hrubost.

Slovensko:
Križan - Jurčina, Harant, Chára, Podhradský, Starosta, Štrbák, Stehlík - Marián Hossa, Demitra, Gáborík - Šatan, Kapuš, Uram - Radivojevič, Kukumberg, Somík - Čiernik, Kováčik, Surový - Podkonický.
USA:
Grahame - Pothier, Ballard, Greene, R. Suter, E. Johnson, Alberts, Hutchinson, J. Johnson - Clark, P. Stastny, Cole - Backes, Stempniak, Arnason - Bochenski, Hall, Kessel - Petersen, LaRose, Davis.
59:04
Slováci hrají bez brankáře.
59:00
Puk nebezpečně poskakoval před Grahamem, ale nakonec skončil pouze v jeho lapačce. Slováci si berou oddechový čas.
57:27
Slováci se ještě snaží, ale Američané čekají ve vlastním pásmu a nedovolují soupeři dostat se do šance.
56:02
Kessel vystihl špatnou rozehrávku Slováků, najížděl na Križana, ale v tísni nedokázal zakončit.
55:00
Slováci hrají velice aktivně a probudili se také jejich fanoušci přímo na stadionu.
53:02
Velká šance Slováků. Starostal obržel puk v prostoru mezi kruhy, ale vypálil pouze do Grahamovy výstroje.
52:27
Slováci se pokouší s výsledkem ještě něco udělat, ale Američané zatím brání pozorně.
51:17
Slováci snižují na 2:4. Gáborík po návratu na led hned dostal puk, najížděl sám na Grahama a trefil se přesně k pravé tyčce.
49:20
Velká šance Štrbáka, který jel sám na Grahama, ale jeho střela minula americkou branku.
49:12
Američané budou hrát přesilovku. Vyloučen je Gáborík za vysokou hůl.
47:28
Hraje se především ve střední pásmu. Jedinou střelu vyslal od modré Kukumberg, Graham však puk viděl a pokryl.
46:16
Američané se ubránili, jedinou střelu vyslal na Grahama od modré Chára, ale americký brankář bez problémů zasáhl.
44:16
Slováci výborně rozhodili obranu Američanů, ale nedokázali uklidi puk do odkryté branky. Slovensko bude hrát přesilovku. Vyloučen je Kessel.
44:01
Slováci jsou v plném počtu.
43:47
Do obrovské šance se dostal Potier, v prostoru mezi kruhy převzal puk, najížděl sám na brankáře, ale Križan puk chytil do lapačky.