ČESKO - KANADA

Mistrovství světa 2007

ČESKO - KANADA 3:4 po prodl. (1:0, 1:1, 1:2) konec.
Přejeme vám hezký hokejový večer a těšíme se na počtenou u dalších on-line přenosů na iDNES.cz!
Český tým prohrává v prodloužení s Kanadou 3:4, může být ale spokojen, vytoužený bod vybojoval.
60:23
KANADA VSTŘELILA BRANKU! Pinc se v české brance dlouho neohřál. E. STALL dorazil střelu od modré a ukončil zápas.

Česko:
Čechmánek - Židlický, Čáslava, Michálek, Klesla, Hamr, Barinka, Šmíd - Výborný, Plekanec, Olesz - Irgl, Čajánek, Hubáček - Bednář, Marek, Tenkrát - Balaštík, Hlinka, Rolinek - Sýkora.
Kanada:
Roloson - Brewer, Commodore, Jackman, Murphy, Schultz, Phaneuf, Hamhuis, Weber - J. Staal, Toews, Armstrong - Nash, Lombardi, Doan - Chimera, McClement, Mayers - Cammalleri, E. Staal, Williams.
60:01
Následovat bude pětiminutové prodloužení, případně nájezdy, do české branky jde Marek Pinc.
Český tým vybojoval bod za remízu v základní hrací době a bude hrát čtvrtfinále! Úkol splněn, ale ještě se bude prodlužovat.