VÍTKOVICE - LIBEREC

15. kolo hokejové extraligy

VÍTKOVICE - LIBEREC 1:2 (0:0, 0:0, 1:2), konec zápasu
60:00
Konec zápasu. Branky začaly padat až v závěrečné třetině, během tří minut vedli hráči Liberce 2:1 a toto vedení si i v závěru utkání udrželi, přestože museli čelit několika přesilovým hrám Vítkovic.
59:45
Na trestnou lavici odešel Prorok, Liberec hraje přesilovou hru 5 na 3.
59:35
Pinc je na střídačce a domácí hrají power-play.

Vítkovice: Pinc - Kuboš, Trnka, Jurečka, Heš, Ovčačík, Gulaši - Ujčík, Šimíček, Krenželok - Weissmann, Burger, Hubáček - Klimek, Strapáč, Prorok - Tomášek, R. Hruška, Köhler.
Liberec: Fikrt - Moravec, Jiruš, Hunkes, Krstev, Žabka, Zíb, Holub, Kočí - L. Čermák, Kašpařík, V. Nedorost - Klimenta, Plodek, Víšek - Šachl, Pabiška, S. Procházka - Vantuch, Dušek, Špaček.
59:23
Liberec má přesilovou hru, vyloučen je Hubáček.
59:10
Na hřišti leží dva liberečtí hráči. Na brankáře Fikrta spadl jeden z domácích útočníků s po střetu v rohu má tvář od krve Krstev.
59:00
Pinc už už se chystal opustit branku, Liberec ale vyhazuje přes všechny čáry.
58:00
Ujčík přihrával z pravého kruhu na modrou čáru obránci Jurečkovi, ten pálí opět mimo. Další šance Ujčíka, ten se dostával ke střele v prostoru mezi kruhy, puk mu ale přeskočil hokejku.
57:08
Za podražení je vyloučen Nedorost, další přesilovou hru mají domácí.
56:30
Vítkovice jsou v náporu.
56:20
Hosté jsou kompletní.
56:10
Tomášek se uvolnil středem hřište a poté z levého kruhu pálil mimo.
55:41
Po přihrávce útočníka Burgera střílel z levé strany na modré čáře Jurečka, puk ale míří vedle branku Fikrta.
54:38
Trest Žabky vypršel, pokračuje přesilová hra 5 na 4.
54:01
Domácí budou hrát přesilovou hru5 na 3, liberecký Pabiška je vyloučen za držení.
52:50
Burger byl podražen ve chvíli, kdy na něj směřovala přihrávka, na pravém kruhu by mohl střílet, rozhodčí nevylučuje, diváci bouřlivě protestují.
52:29
Bude se vylučovat, za krosček je vyloučen obránce Žabka, navíc ještě dostává deseti minutový trest za nesportovní chování.
52:04
Z prostoru levého kruhu střílel po přihrávce Tomáška z levého rohu Hruška, brankář Fikrt kotouč kryje do plastronu.
51:59
Vítkovický Ujčík si vybruslil na vrchol pravého kruhu, když chtěl ale vystřelit byl obrán o puk.
51:30
Za brankou Fikrta byl sražen kapitán domácích Šimíček, rozčiluje se, že Nedorost fauloval, rozhodčí Polák se ale vylučovat nechystá.