ZLÍN - ČESKÉ BUDĚJOVICE 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) konec zápasu
60:00
Konec zápasu.
59:15
Budějovice hrají bez brankáře. Velkou šanci měl hned Balán, ale nezakončil do prázdné branky.
58:12
Budějovice se usadily v pásmu, ale kombinují jen u mantinelu, nedokáží se dostat ke střele.

Zlín: Murín - Nosek, Zubíček, Hamrlík, Galvas, Vosátko, Lučka, Klouček, Ďurák - Balaštík, Leška, Andrašovský - Barinka, Kubiš, M. Čech - Ondráček, Balán, Záhorovský - M. Pšurný, F. Čech, R. Pšurný.
České Budějovice: Altrichter - F. Novák, Frolo, Sičák, Macháček, Mucha, Vydarený, Toman, Bolf - Hudec, V. Hübl, Brabenec - Kůrka, Šimánek, Sailer - Kotrla, Vak, Veselý - Gulaš, Mertl, Hřebejk.
56:09
Další brejková akce Zlína. Znovu zakončoval Balaští. Altrichter i tentokrát chytá.
54:52
Balaštík s Leškou jeli dva na jednoho. Balaštík se situaci rozhodl řešit střelou, se kterou si Altrichter poradil.
53:12
Po chybě Vydareného nedokázali brejkovou akci využít Balán s Filipem Čechem.
53:52
Přesilovka se Zlínu moc nepovedla. Hlavně v první minutě se nedokázal dostat do pásma.
51:31
Přesilovka Zlína. Dvě minuty za hrubost dostal Vak.
50:48
Zlín se ubránil velkému tlaku Budějovic. Ty se snažily kombinovat, ale většinou v rohu.
48:48
Přesilovku si zahrají Budějovice. Balán je vyloučený za hákování.
48:22
Domácí sehráli dobrou přesilovku. Největší šanci měl Andrašovský, ale Murína nepřekonal.
46:22
Budějovický nápor teď pozastaví oslabení. Sičák dostal dvě minuty za zdržování hry.
45:12
Tomanovu střelu od modré vyrazil Murín ramenem.
43:44
Budějovice snižují na 1:2. Po nepovedeném brejku Zlína zůstal sám před Murínem Šimánek, který dokázal puk po přihrávce Vydareného zvednout a zlínského brankáře přehodit.
43:01
Budějovice se snaží zápas ještě zdramatizovat. Vytvořily si teď velký tlak. Největší šanci měl Hudec, který si vybruslil zpoza branky. Protlačit puk pod Murínem se mu nepodařilo.