ČESKÉ BUDĚJOVICE - SPARTA 2:4 (0:0, 2:2, 0:2) konec zápasu
60:00
Konec zápasu.
58:51
Sparta zvyšuje na 4:2. Petr Nedvěd trefil prázdnou branku hned po vyhraném buly.
58:46
Štefl odolal velkému náporu. Stříleli Kůkra, Hübl i Hřebejk.

České Budějovice: Turek - F. Novák, Gřegořek, Sičák, Frolo, Toman, Vydarený - M. Hudec, V. Hübl, Brabenec - Hřebejk, Šimánek, Sailer - Kůrka, Vak, Veselý - L. Květoň, Mertl, Kotrla - Kuchejda.
Sparta: Štefl - Ptáček, Jerofejevs, Vykoukal, Jan Hanzlík, J. Nedvěd, Černošek, Tabaček - Dragoun, P. Nedvěd, Melichárek - Ton, Vaic, Štrba - Netík, Langhammer, Sivek - Zelenka, Havel, Hromas - Podlešák.
58:25
Turek odjíždí na střídačku. Budějovice hrají powerplay.
55:30
Hned po skončení oslabení měla Sparta šanci, když Ton nahrával Štrbovi. Ten však byl tísněný a na puk nedosáhl.
55:26
Sivek je na ledě, Sparta se ubránila. Budějovice nedokázaly nic vymyslet a nedostaly se k pořádnému zakončení.
53:26
Budějovice si zahrajou přesilovku. Sivek je vyloučený za podražení.
52:47
Hra nabrala na tempu. Domácí se snaží útočit. Zatím však naráží na pečlivou obranu Sparty.
51:18
Sparta vede 3:2. Netík dostal ve středním pásmu přihrávku do jízdy od Vaice, projel útočným pásmem a dělovkou propálil Turka.
50:20
Hübl přihrál Hudcovi, který stál v ideální pozici v prostoru mezi kruhy. Štefl stihl puk vyrazit do rohu.
49:47
Hraje se urputný obranný hokej bez šancí a střel na branku.
47:05
Hřebejk je na ledě.
45:42
Tabaček s Černoškem teď budějovické obraně zatopili, ale překonat Turka se jim nepodařilo.
44:05
Sparta si zaharje přesilovku. Hřebejk u mantinelu podrazil Dragouna.
42:28
Aktivněji začala Sparta. Zleva od modré pálil Sivek. Turek puk vyrazil.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Kone druhé třetiny. Závěr se hokejistům opravdu nepovedl, žedné šance či akce, jen nahazování puku do třetiny.
36:19
Gřegořek nahodil puk před branku, kde ho tečoval Vak. Štefl puk chytil.
34:52
Hraje se v obranném pásmu domácích. Gólovou příležitost měl teď Netík, ale trefil jen boční síťku.