47. kolo hokejové 02 extraligy

PLZEŇ - TŘINEC 7:1 (2:0, 3:0, 2:1), konec zápasu
Díky za pozornost a příjemný zbytek pátečního večera.
60:00
Konec zápasu. Domácí byli od prvních minut zápasu jasně lepší a díky mnoha přesilovým hrám se skóre zápasu zastavilo na 7:1. Plzeň využila tři přesiové hry a jednou skórovala ve vlastním oslabení.
58:40
Brankář Třince Čechmánek vystartoval na rozhodčího a dostává 10 minutový osobní trest.

Plzeň:
Málek - Benák, Redlihs, Dresler, Jasečko, Cartelli, Dobrovolný, Čakajík, Posmyk, Balčík - Vlasák, Vampola, Adamský - Důras, Divíšek, Ludvík - Fabuš, Kracík, Matějovský - Stránský, Šindel, Dvořák - Laš.
Třinec:
Vojtek (25. Čechmánek) - Andersons, Výtisk, D. Seman, Malec, Kundrátek, Pácal - Kolusz, Tomík, Štefanka - D. Moravec, P. Barinka, Peterek - Martynek, Korhoň, Polanský - Skořepa, Hrňa, Hampel - Steber.
Rozhodčí: Husička - Lederer, Tošenovjan
58:21
Ve vlastním oslabení ujel Korhoň, ale střelu příklepem brankář Málek chytá.
57:40
Nic se nemění, Plzeň hraje další přesilovou hru, trentokrát na trestnou lavici usedá Peterek za hákování.
57:22
Třinec je kompletní.
57:00
Divíšek hledal z pravé strany najetého Dvořáka, ten ale u levé tyčky puk netrefil.
55:30
Utkání sleduje 5874 diváků.
55:22
Další přesilová hra domácích, Balčík je vyloučen za nedovolené bránění.
55:17
Důras střílel po přihrávce zpoza branky, ale trefil pouze Čechmánka do prsou.
53:32
PLZEŇ VSTŘELILA DALŠÍ BRANKU 7:1, další využitá přesilvá hra, útočník Šindel se dostal ve středním pásmu k puku, rychle přejel modrou čáru a poté prostřelil Čechmánka.
52:15
Bude se opět vylučovat a opět na straně Třince, brankář Čechmánek si v brankovišti počínal nedovoleně a je vyloučen za hákování, trest odsedí Hampel.
52:08
Přesilová hra domácích skončila.
52:00
Fabuš stál na hranici branoviště, ale trefil pouze plastron brankáře Třince.
50:07
Domácí hrají další přesiovou hru, rozhodčí Husička vylučuje Balčíka za hákování.
49:28
PLZEŇ ZVYŠUJE UŽ NA 6:1 A VYUŽÍVÁ PŘESILOVOU HRU, obránce Cartelli našel přihrávkou zpoza branky dobře postaveného Kracíka a ten pohotovou střelou příklepem prostřelil Čechmánka.