TŘINEC - ZNOJMO

Druhý zápas předkola hokejového play-off

TŘINEC - ZNOJMO 5:2 (0:0, 4:2, -:-), 3. třetina
60:00
Konec utkání, Třinec vítězí 5:2 a v sérii hrané na tři výhry vede už 2:0 na zápasy.
59:01
Jaroslav Kameš tygřím skokem zastavil střelu, která už už mířila do odkryté klece.
58:00
Dvě minuty. Třinec kontroluje náskok...

Třinec: Vojtek (Čechmánek) - Kundrátek, Sekeráš, Seman, Malec, Andersons, Pácal, Kania - Tomík, Štefanka, Moravec - Barinka, Peterek, Martynek - Korhoň, Polanský, Skořepa - Pavelek, Kolusz, Steber - Hrňa.
Znojmo: Kameš (Řehoř) - Jareš, Švrček, Bičánek, Tesařík, Mojžíš, Kotaška, Chvátal - Selingr, Dopita, Erat - Demel, Procházka, Čachotský - Plášek, Haman, Růžička - Beroun, Kucharczyk, Meidl.
ROZHODČÍ: Homola, Husička - Bádal, Pouzar.
57:32
Znojmo je v plném počtu, domácí se nikam nehnali.
55:32
Po odpískání atakoval Švrček domácího Korhoně, je vyloučen na dvě plus dvě minuty za hrubost. Korhň je vyloučen jen na dvě minuty. Resumé: přesilovka Třince.
54:27
Oba týmy jsou v plném počtu.
54:04
Třinec točil znojemské v pásmu. Nakonec pálil Skořepa, ale rána mu nesedla. Kameš přerušuje.
52:27
Síly na ledě se vyrovnají. Dopita je vyloučen za hákování.
52:06
Další přesilovka Znojma. Malec přišel v souboji o helmu a pokračoval ve hře - nedovolená výstroj.
51:08
Třinec se bez potíží ubránil.
50:00
´Malec vyhodil až ke Kamešovi.
49:08
Přesilovka Znojma. Za vysokou hůl je vyloučen Sekeráš.
48:53
Třinec zvyšuje na 5:2! Peterek ve středním pásmu vybojoval puk, rozehrál na Barinku, jenž našel v přečíslení před brankovištěm MARTYNKA, který zblízka skóroval.
48:32
Zprava z těžkého úhlu pálil Růžička. Vojtek drží puk v lapačce.
47:51
Znojemský Demel vyfasoval osobní desertiminutový trest za protesty proti přerušení hry za vysokou hůl.
47:39
Třinec se ubránil.
47:14
Bičánek vypálil od modré a sestřelil spoluhráče Berouna.
46:19
Oboustranné vyloučení: Moravec (hrubost) a Jareš (držení).
46:08
Štefanka v oslabení vydoloval puk v rohu, nabil Moravcovi. Kameš vytáhl pravým betonem.