Reportáž skončila 22. 4. 2012 20:56

PHILADEPHIA - PITTSBURGH

Šestý zápas 1. kola Stanley Cupu komentuje Tomáš Pavlíček

PHILADELPHIA - PITTSBURGH 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
Philadelphia zvítězila na domácím hřišti 5:1 a celou sérii ovládla poměrem 4:2. Pittsburgh tak v letošní sezoně v play-off končí.
60:00
Konec zápasu.
59:52
Schenn trefil prázdnou branku a ještě upravil konečný výsledek na 5:1.
59:14
Po oddechovém času se vhazuje v pásmu Philadelphia. Celá hala stojí a slaví postup přes největšího rivala do 2. kola Stanley Cupu.
58:59
Philadelphia už je v pěti, navíc hosté ztratili pásmo.
58:01
Philadelphia minula prázdnou klec, Penguins se ještě pokusí o útok.
56:58
Pittsburgh sice dotlačil puk do branky, jenže v rozporu s pravidly. Hosté stáli v brankovišti a bránili Bryzgalovovi při zákroku.
56:50
Hosté ještě mají šanci. Gustafsson sedí na trestné lavici a Pittsburgh to zkusí v šesti proti čtyřem.
56:41
Pittsburgh více než tři minuty před koncem třetí třetiny odvolal Fleuryho z branky a hraje se šesti bruslaři v poli.
56:05
Fleury si po špatné rozehrávce spoluhráčů připsal zákrok proti Welwoodovi. Puk podržel v náručí.
55:32
Neal svůj průnik zakončil ranou vedle, puk zase unikl z pásma Flyers.
54:51
Hartnell zase vyhazuje daleko od vlastní branky, Pittsburh začne s dobýváním od začátku.
54:10
Niskanenova rána se odrazila nad branku a puk pak znovu ukořistila Philadelphia. Hra hostů je už trochu zoufalá.
53:10
Pittsburgh je stále neškodný. Philadelphia pečlivě brání a vůbec nepouští soupeře k brance.
51:42
Spoluhráči střídali, ale Jágr v útočném pásmu ještě zabojoval o puk a nerozvážnému Staalovi ho opravdu vzal. Po chvíli se ocitl před Fleurym, jenže rychlým švihem ho nepřekonal.
50:46
V přečíslení dva na jednoho vybídl Voráček ke střele do odkryté branky Shenna, ten ale skákavý puk minul.
50:10
Coburn se vrátil do hry, Pittsburgh přesilovku nevyužil.
49:31
Philadelphia zblokovala další střely, celkem už jich má třicet, a vytlačila hru z vlastní třetiny.