Piroš se v Německu blýskl dvěma góly

22 2008
Gól už ve dvacáté vteřině viděli diváci na Slovensku. Druhou nejrychlejší branku v této sezině dal na ledě reprezentační dvacítky útočník František Zúbek z Liptovského Mikuláše. V Německu se dařilo českému útočníkovi Kamilu Pirošovi z Kolína nad Rýnem, který dal v pátečním utkání 55. kola dva góly Duisburgu.

Slovensko

František Zúbek nasměroval rychlým gólem hokejisty Liptovského Mikuláše za výhrou nad reprezentační dvacítkou 6:1. Rekord drží český střelec Lukáš Říha z Martina, jenž se v duelu s Nitrou prosadil už v sedmé sekundě.

Výsledky - 55. kolo:
Kežmarok - Žilina 6:3, Nitra - Skalica 2:6, Poprad - Košice 6:2 (za hosty Javín 0+1), Slovensko 20 - Liptovský Mikuláš 1:6, Trenčín - Martin 3:4 po sam. nájezdech (Křetinský 0+1 - Podstavek 0+1), Zvolen - Slovan Bratislava 3:4 (Krayzel 1+0, Kopecký, F. Turek oba 0+1 - Pavlas 0+1).

Německo

Dvěma góly se při výhře 5:4 v prodloužení nad posledním Duisburgem blýskl v německé hokejové lize český útočník Kamil Piroš z Kolína nad Rýnem. Někdejší hráč Litvínova otevřel jedinou brankou v první třetině skóre zápasu, v třetím dějství pak přidal druhou trefu.

Výsledky - 55. kolo: Augsburg - Wolfsburg 3:2 v prodl., Düsseldorf - Hannover 3:1, Eisbären Berlín - Iserlohn 6:3, Frankfurt - Mannheim 3:4, Ingolstadt - Straubing 4:3 (za domácí Ficenec 0+1), Kolín nad Rýnem - Duisburg 5:4 v prodl. (za domácí Piroš 2+0).