SPARTA - ZNOJMO 2:3

(0:2, 0:0, 2:0 - 0:1)
Po prodloužení.
62:01
Znojmo vyhrálo 3:2. Hostující útočník Vorel vypálil od modré, gólman Bříza měl s největší pravděpodobností zakrytý výhled a střelu pustil. Bříza pak naštvaně vyjel z branky, o mantinel rozbil hokejku a pádil do kabin. Ani si se soupeřem nepodal ruku. Sparta prohrála potřetí v řadě.
60:01
Začalo prodloužení. Sparta je zatím v útočném náporu.
60:00
Konec třetí třetiny. Bude se prodlužovat.
59:37
Oba týmy už jen nastřelují puky a chystají se na prodloužení.
58:00
Znojmo poznalo, že nemůže pouze bránit a v posledních minutách se znovu vrhá do útoku.
56:34
Sparta vyrovnala na 2:2. Sparťanský centr Broš vyslal kolmou přihrávkou do brejku uzdravného Kratěnu, jemuž se povedl blafák na Svobodu a zařídil pražskému týmu vyrovnání.
54:30
Sparta teď vrhá veškeré síly do útočení a snaží se vyrovnat. Znojmo se soustředí na pečlivou obranu a nepouští se do zbytečných akcí.
48:35
Ve stejném čase si Znojmo vyžádalo oddechový čas.
48:35
Sparta snížila na 1:2. Sparta sice nevyužila přesilovku, prosadila se ale hned po jejím skončení. Obránce Ptáček zavezl puk do pásma, od zadního mantinelu přihrál Žemličkovi, jenž překonal gólmana Svobodu.
46:30
Další potrestaný na straně Znojma, sudí Homola vyloučil Kučírka. Domácí podruhé v krátkém času hrají druhou přesilovku.
45:07
Obránce Jakeš je na ledě, Sparta přesilovku nevyužila.
43:07
Sparťané mohou snížit při přesilovce, vyloučen znojemský bek Jakeš za hákování. Dostal navíc osobní desetiminutový trest.
41:00
Domácí kouč Sýkora udělal další změnu v sestavě - místo Tomíka začal hrát Havelka
40:01
40:00
Skončila druhá třetina. Sparta byla ve druhé třetině aktivnější, snížit se jí ale nepodařilo.
39:00
Ve vlastním oslabení našel Chabada efektní zadovkou najíždějícího Krále. Ten byl při pokusu o bekhendový blafák atakován, rozhodčí to ale jako za nedovolený zákrok neposuzují.
37:27
Znojmo bude hrát přesilovku, za nebezpečnou hru vysokou holí byl vyloučen Bělohlav
35:00
Sparta je teď aktivnější, vrhá se do útoku. Stále ale bez gólového efektu.
34:41
Po levé straně se sám na Svobodu řítil útočník Chabada, znojemský gólman ale jeho střelu vyrazil. Při dorážce nebyl úspěšný ani Bělohlav
32:46
Hraje se znovu v pěti na obou stranách. Ani Znojmu se při dohrávané přesilovce nepodařilo příliš ohrozit Břízovu branku, stav se nemění.
30:46
Sparťanskou přesilovku ukončil obránce Šrek, jenž byl vyloučen za napadení.
29:19
Na ledě se objevilo šest znojemských hokejistů, týmový trest odsedí Petr Kumstát.
27:44
Další šance Sparty - Chabada se prosadil v prostoru mezi kruhy, přihrál najíždějícímu Královi. S jeho střelou si ale znojemský gólman Svoboda poradil
25:25
Po pravé straně unikal domácí útočník Broš, jeho střela ale skončila pouze na boční síťce Svobodovy branky
22:50
Sparta zatím pokračuje v ospalém výkonu, většinou se hraje před Břízovou brankou.
20:01
Začala druhá třetina
20:00
Končí první třetina. Sparta hraje jakoby bez zájmu a většího nasazení a prohrává 0:2.
18:30
Sparta přežila hru v oslabení, ale i po ni hraje špatně a rozháraně. Diváci pískají.
15:48
Další zmatek ve sparťanské obraně. Na konci znojemské šance musel faulovat útočník Novák a Znojmo hraje druhou přesilovku.