Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Program a výsledky hokejového MS 2011

Bratislava a Košice, 29. dubna až 15. května 2011

PLAY-OFF

OSMIFINÁLE
Skupina E (Bratislava): Německo, Česko, Rusko, Finsko, Slovensko, Dánsko
Skupina F (Košice): Kanada, Švédsko, Švýcarsko, USA, Francie, Norsko

 DEN  ČAS   SK.   ZÁPAS   VÝSL. 
 Čtvrtek 5. května  20:15   E  Rusko - Dánsko (B) 4:3
 20:15  F  Švýcarsko - Norsko (K) 2:3
 Pátek 6. května  16:15  E  Německo - Finsko (B) 4:5SN
 16:15  F  Kanada - USA (K) 4:3SN
 20:15  E  Česko - Slovensko (B) 3:2
 20:15  F  Švédsko - Francie (K) 4:0
 Sobota 7. května  16:15  E  Dánsko - Německo (B) 4:3N
 16:15  F  Norsko - Kanada (K) 2:3
 20:15  E  Finsko - Slovensko (B) 2:1
 20:15  F  USA - Francie (K) 3:2
 Neděle 8. května  16:15  E  Česko - Rusko (B) 3:2
 16:15  F  Švédsko - Švýcarsko (K) 2:0
 Pondělí 9. května  12:15  E  Slovensko - Dánsko (B) 4:1
 12:15  F  Francie - Norsko (K) 2:5
 16:15  E  Rusko - Finsko (B) 2:3N
 16:15  F  Švýcarsko - USA (K) 5:3
 20:15  E  Německo - Česko (B) 2:5
 20:15  F  Kanada - Švédsko (K) 3:2

O UDRŽENÍ

 DEN  ČAS  SK.  ZÁPAS  VÝSL.
 Čtvrtek 5. května  16:15  G  Slovinsko - Lotyšsko (B)  5:2
   16:15  G  Bělorusko - Rakousko (K)  7:2
 Sobota 7. května  12:15  G  Rakousko - Slovinsko (B)  3:2
   12:15  G  Bělorusko - Lotyšsko(K)  3:6
 Neděle 8. května  20:15  G  Slovinsko - Bělorusko (B)  1:7
   20:15  G  Lotyšsko - Rakousko (K)  4:1

ZÁKLADNÍ ČÁST

Skupina A (Bratislava): Rusko, Slovensko, Německo, Slovinko
Skupina B (Košice): Kanada, Švýcarsko, Bělorusko, Francie
Skupina C (Košice): Švédsko, USA, Norsko, Rakousko
Skupina D (Bratislava): Finsko, ČESKO, Lotyšsko, Dánsko

 DEN ČAS SK. ZÁPAS  VÝSL. 
 Pátek 29. dubna  16:15   A  Německo - Rusko (Bratislava) 2:0
 16:15  B  Švýcarsko - Francie (Košice) 1:0 pr.
 20:15   A  Slovensko - Slovinsko (B) 3:1
 20:15  B  Bělorusko - Kanada (K) 1:4
 Sobota 30. dubna  16:15  D  Finsko - Dánsko (B) 5:1
 16:15  C  USA - Rakousko (K) 5:1
 20:15  D  ČESKO - Lotyšsko (B) 4:2
 20:15  C  Norsko - Švédsko (K) 5:4 sn
 Neděle 1. května  16:15   A  Rusko - Slovinsko (B)  6:4
 16:15  B  Kanada - Francie (K) 9:1
 20:15  A  Slovensko - Německo (B) 3:4
 20:15  B  Švýcarsko - Bělorusko (K) 4:1
 Pondělí 2. května  16:15   D  ČESKO - Dánsko (B) 6:0
 16:15  C  USA - Norsko (K) 4:2
 20:15  D  Lotyšsko - Finsko (B) 2:3 sn
 20:15  C  Švédsko - Rakousko (K) 3:0
 Úterý 3. května  16:15  A  Slovinsko - Německo (B) 2:3sn
 16:15  B  Kanada - Švýcarsko (K) 4:3pp
 20:15  A  Rusko - Slovensko (B) 4:3
 20:15  B  Francie - Bělorusko (K) 2:1pp
 Středa 4. května  16:15  D  Dánsko - Lotyšsko (B) 2:3sn
 16:15  C  Rakousko - Norsko (K) 0:5
 20:15  D  Finsko - ČESKO (B) 1:2
 20:15  C  Švédsko - USA (K) 6:2

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze