Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Semifinále začne v Litvínově, pak se Třinec střetne se Spartou

Třinec se v semifinále střetne se Spartou | foto: Alexandr Satinský, MAFRA

23 2015
Vítězství Komety v posledním, sedmém čtvrtfinálovém utkání se Zlínem, určilo podobu dvojic pro semifinále hokejové extraligy. Vítězům základní části z Třince přisoudilo Spartu, brněnský tým pak vyzve druhý Litvínov.

Do letošního semifinále se probojovaly všechny výše nasazené týmy, tedy celky z prvního až čtvrtého místa v základní části. První Třinec změří síly se čtvrtou Spartou v souboji týmů s nejsilnějším útokem.

Druhý Litvínov vyzve třetí Kometa - tato série začne ve čtvrtek. Vítězové sérií, kteří si zahrají finále, budou známí nejpozději 8. dubna.

Podívejte se na kompletní program semifinále hokejové extraligy.

Čtvrtek 26. března - 1. zápas: 18:20 HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno (vzájemné zápasy v této sezoně: 6:1, 6:5 po sam. nájezdech, 1:3, 1:2; ČT Sport).

Pátek 27. března - 2. zápas: 17:10 HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno (ČT Sport).

Sobota 28. března - 1. zápas: 15:00 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha (1:2, 1:4, 5:4, 5:6; ČT Sport).

Neděle 29. března - 2. zápas: 17:20 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha (ČT Sport).

Pondělí 30. března - 3. zápas: 18:15 HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov (ČT Sport).

Úterý 31. března - 4. zápas: 17:20 HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov (ČT Sport).

Středa 1. dubna - 3. zápas: 18:20 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec (ČT Sport).

Čtvrtek 2. dubna - 4. zápas: 18:20 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec (ČT Sport).

Pátek 3. dubna - případný 5. zápas: 18:20 HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno (ČT Sport).

Sobota 4. dubna - případný 5. zápas: 16:20 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha (ČT Sport).

Neděle 5. dubna - případný 6. zápas: 18:20 HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov (ČT Sport).

Pondělí 6. dubna - případný 6. zápas: 18:20 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec (ČT Sport).

Úterý 7. dubna - případný 7. zápas: 18:20 HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno (ČT Sport).

Středa 8. dubna - případný 7. zápas: 18:20 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha (ČT Sport).

Finále

Sobota 11. dubna - 1. zápas: 15:15 1 - 2 (ČT Sport).
Neděle 12. dubna - 2. zápas: 17:20 1 - 2 (ČT Sport).
Středa 15. dubna - 3. zápas: 17:15 2 - 1 (ČT Sport).
Čtvrtek 16. dubna - 4. zápas: 17:15 2 - 1 (ČT Sport).
Neděle 19. dubna - případný 5. zápas: 18:20 1 - 2 (ČT Sport).
Úterý 21. dubna - případný 6. zápas: 18:15 2 - 1 (ČT Sport).
Čtvrtek 23. dubna - případný 7. zápas: 17:15 1 - 2 (ČT Sport).

Autor:




Tabulka ligy

Klub Z V VP PP P SKÓRE BODY
1. Liberec 48 30 2 5 11 130:93 99
2. Třinec 48 22 8 8 10 145:115 90
3. Sparta 48 24 5 5 14 154:108 87
4. Hr. Králové 48 23 4 7 14 150:114 84
5. Litvínov 48 19 12 1 16 120:118 82
6. Kometa 48 20 4 9 15 149:129 77
7. Chomutov 48 17 10 5 16 141:143 76
8. Ml. Boleslav 48 20 2 6 20 123:136 70
9. Vítkovice 48 17 8 2 21 110:120 69
10. Plzeň 48 17 4 6 21 123:130 65
11. Zlín 48 16 6 4 22 116:146 64
12. Olomouc 48 15 6 4 23 112:121 61
13. Pardubice 48 9 5 5 29 120:165 42
14. K. Vary 48 10 1 10 27 96:151 42

Bodování

47

Petr Vrána

Sparta

46

Michal Vondrka

Chomutov

45

Lukáš Pech

Sparta

Góly

27

Dominik Kubalík

Plzeň

23

Michal Vondrka

Chomutov

21

Petr Vrána

Sparta

Chybí vám kamarádka?
Chybí vám kamarádka?

Nové kamarádky v okolí najdete na eMimino.cz.

Nejčtenější

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze