Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Semifinále začne v Litvínově, pak se Třinec střetne se Spartou

Třinec se v semifinále střetne se Spartou | foto: Alexandr Satinský, MAFRA

23 2015
Vítězství Komety v posledním, sedmém čtvrtfinálovém utkání se Zlínem, určilo podobu dvojic pro semifinále hokejové extraligy. Vítězům základní části z Třince přisoudilo Spartu, brněnský tým pak vyzve druhý Litvínov.

Do letošního semifinále se probojovaly všechny výše nasazené týmy, tedy celky z prvního až čtvrtého místa v základní části. První Třinec změří síly se čtvrtou Spartou v souboji týmů s nejsilnějším útokem.

Druhý Litvínov vyzve třetí Kometa - tato série začne ve čtvrtek. Vítězové sérií, kteří si zahrají finále, budou známí nejpozději 8. dubna.

Podívejte se na kompletní program semifinále hokejové extraligy.

Čtvrtek 26. března - 1. zápas: 18:20 HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno (vzájemné zápasy v této sezoně: 6:1, 6:5 po sam. nájezdech, 1:3, 1:2; ČT Sport).

Pátek 27. března - 2. zápas: 17:10 HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno (ČT Sport).

Sobota 28. března - 1. zápas: 15:00 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha (1:2, 1:4, 5:4, 5:6; ČT Sport).

Neděle 29. března - 2. zápas: 17:20 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha (ČT Sport).

Pondělí 30. března - 3. zápas: 18:15 HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov (ČT Sport).

Úterý 31. března - 4. zápas: 17:20 HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov (ČT Sport).

Středa 1. dubna - 3. zápas: 18:20 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec (ČT Sport).

Čtvrtek 2. dubna - 4. zápas: 18:20 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec (ČT Sport).

Pátek 3. dubna - případný 5. zápas: 18:20 HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno (ČT Sport).

Sobota 4. dubna - případný 5. zápas: 16:20 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha (ČT Sport).

Neděle 5. dubna - případný 6. zápas: 18:20 HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov (ČT Sport).

Pondělí 6. dubna - případný 6. zápas: 18:20 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec (ČT Sport).

Úterý 7. dubna - případný 7. zápas: 18:20 HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno (ČT Sport).

Středa 8. dubna - případný 7. zápas: 18:20 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha (ČT Sport).

Finále

Sobota 11. dubna - 1. zápas: 15:15 1 - 2 (ČT Sport).
Neděle 12. dubna - 2. zápas: 17:20 1 - 2 (ČT Sport).
Středa 15. dubna - 3. zápas: 17:15 2 - 1 (ČT Sport).
Čtvrtek 16. dubna - 4. zápas: 17:15 2 - 1 (ČT Sport).
Neděle 19. dubna - případný 5. zápas: 18:20 1 - 2 (ČT Sport).
Úterý 21. dubna - případný 6. zápas: 18:15 2 - 1 (ČT Sport).
Čtvrtek 23. dubna - případný 7. zápas: 17:15 1 - 2 (ČT Sport).

Autor:


Tabulka ligy

Klub Z V VP PP P SKÓRE BODY
1. Liberec 40 25 2 4 9 104:69 83
2. Třinec 40 19 6 7 8 124:90 76
3. Litvínov 40 16 10 1 13 100:97 69
4. Hr. Králové 38 18 4 6 10 121:93 68
5. Kometa 40 19 2 7 12 131:107 68
6. Sparta 37 18 3 5 11 114:85 65
7. Chomutov 40 14 9 4 13 118:121 64
8. Vítkovice 39 14 7 2 16 90:95 58
9. Plzeň 40 14 3 5 18 96:110 53
10. Zlín 40 14 4 3 19 96:118 53
11. Ml. Boleslav 40 14 2 4 20 99:121 50
12. Olomouc 38 12 4 4 18 91:97 48
13. Pardubice 40 8 5 3 24 97:130 37
14. K. Vary 40 9 1 7 23 81:129 36

Bodování

38

Michal Vondrka

Chomutov

38

Jaroslav Bednář

H. Králové

37

Petr Vrána

Sparta

Góly

23

Dominik Kubalík

Plzeň

19

Michal Vondrka

Chomutov

17

Petr Vrána

Sparta

Nejčtenější

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze