Turnaj BALTIKA v Moskvě
(18. až 22. prosince 2001)
Program zápasů:
Datum |
Čas |
Zápas |
Výsl. |
18. 12. |
13:00 |
Česko - Švédsko ON-LINE ZDE |
|
18. 12. |
16:30 |
Rusko - Finsko | |
20. 12. |
13:00 |
Finsko - Česko ON-LINE ZDE |
|
20. 12. |
16:30 |
Švédsko - Rusko | |
21. 12. |
16:30 | Finsko - Švédsko | 3:4 po náj. |
22. 12. |
10:30 |
Rusko - Česko ON-LINE ZDE |
Soupiska českého týmu, soupiska ostatních týmů
Aktuální články o turnaji:
Čeští hokejisté vyhráli Baltika Cup
Švédové zvítězili po nájezdech
Hokejisté se utkají o první místo
Rusové zdolali Švédy a vedou sérii
Svoboda marně hledal, kam by zamával
Hokejisté potřetí v řadě zdolali Finsko
Spor nekončí: pojedou se dodatečné penalty?
Vůjtek našel hokejový ráj ve Finsku
Patera: Olympiáda? Těším se na Vánoce!
Proti Finům se znovu postaví gólman Svoboda
Nominaci neřeším, zůstává Patera klidný
Proti Finům se postaví znovu gólman Svoboda
Rusové rozhodli v samostných nájezdech
Trvaj se marně připravoval na nájezdy
Spor nekončí: pojedou se dodatečně penalty?
Hokejisté porazili Švédsko díky losu
Proti Švédům bude chytat Trvaj
Články před turnajem:
Svoboda vychytal nulu pro manželku
Hokejisté znovu hladce přehráli Finy
Krasobruslařky nechaly hokejisty trénovat
Hokejisté vyráží bojovat o olympiádu
Na Baltiku neodletí Beránek ani Sýkora
V den volna se dozví, kdo pojede na olympiádu
Obránce Mudroch je jediným nováčkem
Tabulka Baltiky
poř. | tým | zápasy | výhry | výhry p. p. |
prohry p. p. |
prohry | skóre | body |
1. |
ČESKO |
3 |
2 |
1 |
0 |
0 |
12:5 |
8 |
2. |
Rusko | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 6:7 | 5 |
3. |
Švédsko |
3 |
0 |
1 |
1 |
1 |
8:10 |
3 |
4. | Finsko | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7:11 | 2 |
Tabulka Euro Hockey Tour
poř. | tým | zápasy | výhry | výhry p. p. |
prohry p. p. |
prohry | skóre | body |
1. |
ČESKO |
9 |
3 |
2 |
1 |
3 |
28:22 |
14 |
2. |
Finsko | 9 | 4 | 0 | 2 | 3 | 24:28 | 14 |
3. |
Švédsko |
9 |
2 |
2 |
3 |
2 |
24:24 |
13 |
4. | Rusko | 9 | 2 | 3 | 1 | 3 | 22:24 | 13 |
Rozpis Euro Hockey Tour
Termín |
Turnaj |
Místo |
6.-9.9. |
Česká pojišťovna Cup | Zlín |
6.-11.11. |
Švédské hry | Stockholm |
18.-22.12. |
Baltika Cup | Moskva |
18.-21.4. |
Karjala Cup | Finsko |