Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Repríza finále Karlovy Vary - Slavia se bude hrát 21. září

Slavia - Karlovy Vary - Brankář Lukáš Mensator z Karlových Varů kryje příležitost Igora Rataje ze Slavie. | foto: Roman VondroušČTK

3 2008
V šestém kole nového ročníku hokejové extraligy se v repríze letošního finále utkají Karlovy Vary s mistrovskou Slavií. Dlouhodobá soutěž začne v úterý 9. září a skončí závěrečným 52. kolem ve čtvrtek 19. února. Slavia zahájí sezonu na ledě vítěze základní části z Českých Budějovic, utkají se tak oba čeští zástupci v nově vzniklé Lize mistrů.

Nováček z Mladé Boleslavi zavítá v úvodním kole do Ostravy k duelu s Vítkovicemi, poprvé před vlastním publikem se představí v pátek 12. září proti Plzni.

Na největší divácký tahák posledních sezon, derby Sparty se Slavií, si fanoušci počkají až do 17. kola do neděle 19. října.

Vzájemný duel 4. kola na ledě Slavie je podle prvních změn v současné době naplánován hned vzápětí na úterý 21. října. Přesný extraligový program se však stále dotváří a může dojít k dalším změnám.

Program základní části hokejové extraligy:
Úterý 9. září - 1. kolo:
Karlovy Vary - Pardubice, Vítkovice - Mladá Boleslav, Plzeň - Zlín, Litvínov - Sparta, České Budějovice - Slavia, Liberec - Kladno, Znojmo -  Třinec.

Pátek 12. září - 2. kolo:
Kladno - Znojmo, Třinec - Litvínov, Pardubice - Slavia, České Budějovice - Vítkovice,Sparta - Liberec, Mladá Boleslav - Plzeň, Zlín - Karlovy Vary.

Neděle 14. září - 3. kolo:
Vítkovice - Karlovy Vary, Plzeň - Sparta, Litvínov - Zlín, Slavia - Mladá Boleslav, Liberec - Pardubice, Znojmo - České Budějovice, Kladno - Třinec.

Úterý 16. září - 4. kolo:
Karlovy Vary - Plzeň, Třinec - Liberec, Mladá Boleslav - Kladno, Zlín - Vítkovice, České Budějovice - Litvínov.

Čtvrtek 18. září - předehrávka 5. kola:
Slavia - Vítkovice.

Pátek 19. září - 5. kolo:
Liberec - Mladá Boleslav, Znojmo - Zlín, Kladno - Pardubice, Třinec - Sparta, Plzeň -  České Budějovice, Litvínov - Karlovy Vary.

Neděle 21. září - 6. kolo:
Karlovy Vary - Slavia, Vítkovice - Plzeň, Pardubice - Třinec, České Budějovice - Kladno, Sparta - Znojmo, Mladá Boleslav - Litvínov, Zlín - Liberec.

Úterý 23. září - 7. kolo:
Litvínov - Plzeň, Slavia - Zlín, Liberec - Vítkovice, Znojmo - Karlovy Vary, Kladno - Sparta,  Třinec - Mladá Boleslav, Pardubice - České Budějovice.

Pátek 26. září - 8. kolo:
Karlovy Vary - Liberec, Vítkovice  - Litvínov, Slavia - Plzeň, České Budějovice - Třinec, Sparta - Pardubice, Mladá Boleslav - Znojmo, Zlín - Kladno.

Neděle 28. září - 9. kolo:
Slavia - Litvínov, Plzeň - Liberec, Znojmo - Vítkovice, Kladno - Karlovy Vary, Třinec -  Zlín,  Pardubice - Mladá Boleslav, České Budějovice - Sparta.

Úterý 30. září - 10. kolo:
Karlovy Vary - Třinec, Vítkovice - Pardubice, Plzeň - Kladno, Litvínov - Znojmo, Liberec - Slavia, Mladá Boleslav - Sparta, Zlín - Č.Budějovice.

Pátek 3. října - 11. kolo:
Liberec - Litvínov, Znojmo - Plzeň, Kladno - Vítkovice,  Třinec - Slavia, Pardubice -  Zlín, České Budějovice - Mladá Boleslav, Sparta - Karlovy Vary.

Neděle 5. října - předehrávka 12. kola:
Kladno - Slavia.

Pondělí 6. října - 12. kolo:
Liberec - Znojmo,  Zlín - Mladá Boleslav, Karlovy Vary - České Budějovice, Vítkovice - Sparta,  Plzeň - Třinec, Litvínov - Pardubice.

Pátek 10. října - 13. kolo:
Slavia - Znojmo, Kladno - Litvínov, Třinec - Vítkovice , Pardubice - Plzeň, České Budějovice -  Liberec, Sparta - Zlín, Mladá Boleslav - Karlovy Vary.

KOMPLETNÍ ROZPIS NAJDETE ZDE

Autor:




Tabulka ligy

Klub Z V VP PP P SKÓRE BODY
1. Plzeň 0 0 0 0 0 0:0 0
2. Pardubice 0 0 0 0 0 0:0 0
3. Olomouc 0 0 0 0 0 0:0 0
4. Sparta 0 0 0 0 0 0:0 0
5. Zlín 0 0 0 0 0 0:0 0
6. Vítkovice 0 0 0 0 0 0:0 0
7. Třinec 0 0 0 0 0 0:0 0
8. Jihlava 0 0 0 0 0 0:0 0
9. Chomutov 0 0 0 0 0 0:0 0
10. Hr. Králové 0 0 0 0 0 0:0 0
11. Kometa 0 0 0 0 0 0:0 0
12. Ml. Boleslav 0 0 0 0 0 0:0 0
13. Litvínov 0 0 0 0 0 0:0 0
14. Liberec 0 0 0 0 0 0:0 0

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze