Sáblík vychytal výhru Ústí v Havířově

19 2004
Havířov - Hokejisté Ústí nad Labem zvítězili v Havířově v předehrávce 34. kola první ligy 3:0 a snížili ztrátu na vedoucí České Budějovice na jeden bod. Jihočeši nastoupí proti Třebíči až v pondělí. Na výsledku nedělního zápasu se nakonec projevila větší vyrovnanost hostujícího týmu.

Domácí v první třetině promarnili minutovou přesilovku pět na tři, soupeř naopak svou druhou početní výhodu dokázal pět sekund před úvodní sirénou využít. Havířov ve druhé části dál marně hledal recept na výborného
brankáře Sáblíka.

I domácí Mařík předváděl výborné zákroky, ale v úvodu třetí třetiny nestačil na Sýkorovu dorážku. Po této brance už Ústí kontrolovalo vývoj utkání a pět minut před koncem upravil Fink na konečných 3:0.

Havířov - Ústí nad Labem 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
20. Jiří Kudrna, 41. Sýkora, 56. Fink. Rozhodčí: Buksa - Kašík, Vrdlovec. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. Diváci: 644.