Šakarov vrátil sérii do Boleslavi

21 2003
Prostějov - Už se schylovalo k prodloužení. Třiadvacet vteřin před koncem řádné hrací doby však vystřelil Hradecký, puk se odrazil od plexiskla k Šakarovovi a ten rozhodl čtvrtý zápas čtvrtfinálové série první hokejové ligy. Prostějov porazil Mladou Boleslav 1:0 a vynutil si tak pátý rozhodující zápas. „Konečně se k nám přiklonilo štěstí. Odražený puk ke mně prošel mezi nohama dvou hráčů,“ řekl šťastný střelec Šakarov.

Hosté oproti středečnímu zápasu hráli mnohem zodpovědněji, nenechávali domácím tolik prostoru. Také rozhodčí hru urychlili. Kromě vyloučení za více hráčů na ledě potrestali prvního hříšníka za faul až v 37. minutě.

„Boleslav hrála úplně jiný zápas než ve středu. Teď se k nám přiklonilo štěstí a myslím, že zaslouženě,“ míní trenér Prostějova Kamil Přecechtěl. „Kdybychom takhle hráli i ve středu, mohli jsme už sérii ukončit,“ litoval výpadku ve středečním zápase mladoboleslavský kouč Josef Horešovský.

Pátý zápas, který rozhodne o semifinalistovi, se hraje v sobotu v Mladé Boleslavi. Zájemci o zájezd na utkání se mohou do pátku do 16 hodin přihlásit na telefon Petra Kozáka 608 706 148.