Salfický musel čtyřikrát kapitulovat

18 2004
Moskva - Čerepovec už nevévodí ruské hokejové lize. V utkání devatenáctého kola doma s Nižněkamskem inkasoval český gólman Dušan Salfický čtyři góly a Severstal prohrál 3:4. Ligu nyní vede moskevské Dynamo, které dnes porazilo v městském derby Spartak 2:0.

Roman Málek se po sedmi zápasech dočkal a zachytal si za Magnitogorsk. V duelu s Jaroslavlí držel český brankář čisté konto do 36. minuty, pak však v rozmezí necelých čtyř minut dvakrát inkasoval. Utkání nakonec skončilo remízou 2:2, na jeden gól domácího Metallurgu nahrál Petr Sýkora.

Dvě asistence si připsal Jaroslav Hlinka v utkání Kazaně v Petrohradu. Český útočník přispěl úspěšně rozehranými akcemi k výhře svého týmu 3:1.

Výsledky - 19. kolo
Magnitogorsk - Jaroslavl 2:2 po prodl. (za domácí Sýkora 0+1), Omsk - Novokuzněck 1:1 po prodl., Čerepovec - Nižněkamsk 3:4, Dynamo Moskva - Spartak Moskva 2:0, Voskresensk - Novosibirsk 2:0, Petrohrad - Kazaň 1:3 (Hlinka 0+2).

ŠVÉDSKO
Hokejisté Luley porazili v předehrávce desátého kola švédské ligy Linköping 4:1. Domácí tým se díky výhře bodově dotáhl na druhou Timru. V dalším dnešním utkání porazila Mora 4:3 v prodloužení předposlední HV 71.

Výsledky - 10. kolo:  Mora - HV 71 4:3 v prodl., Lulea - Linköping 4:1.