Konec
1:0, 1:1, 1:1
Stav série 2:0 (hraje se na tři vítězné zápasy)
60:00
Ani hromadné vylučování v závěru nic nezměnilo na tom, že Vsetín vyhrál 3:2 a v sérii hrané na tři zápasy vede 2:0. K postupu mu chybí jediná výhra.
59:47
Zápas končí rvačkou Matějovského a Dopity a Tesaříka s Čermákem.
59:22
Martínek fauloval Dopitu a byl vyloučen, navíc dostal za protesty trest na 10 minut. Tím zřejmě definitivně sebral Slavii šanci na zvrat v zápase.
58:35
Slávisté při útočném snažení udělali chybu, kterou málem potrestal Paroulek.
57:47
Vsetín využil třetí přesilovou hru, když Pardavý z Dopitovy přihrávky překonal Málka - 3:2.
57:18
Tomajkova střela zasáhla Málka jen do masky.
56:28
Hosté budou hrát v oslabení, neboť při potyčce Veselého a Klouboučka za Kamešovou brankou sudí vyloučil pouze slávistického útočníka.
55:00
Ani jeden z týmů se neuchyluje k obranné taktice. Úporně se bojuje o puk a Slavia se v posledních chvílích překvapivě usadila před Kamešem.
51:28
Vzápětí vyrovnal na druhé straně nečekaně Čermák, když jeho střela proletěla Kamešovi mezi tělem a vyrážečkou.
50:53
Jedna z nejlepších vsetínských přesilovek. První pětka roztočila před Málkem kolotoč šancí, ale Slavia odolala.
48:53
Za držení je vyloučen slávistický obránce Krstev.
46:01
Hosté se častějí usazují v obranné pásmu Vsetína, ale neujala se ani šance Rouska, před kterým se na pravé straně objevil volný prostor.
45:05
Slavia se přesilovce ubránila, i když v jejím samotném závěru musel Ujčík před brankou zaskakovat za Málka.
43:05
Za nedovolené branění byl vyloučen slávistický útočník Klobouček.
42:11
Na druhé straně se nedal zahanbit Málek, který zneškodnil obrovskou šanci prvního útoku.
41:28
Alinč z pravé strany přihrál úplně volnému Rouskovi, ale gólman Kameš skvělým zákrokem jeho střelu zlikvidoval.
40:01
Začala třetí třetina, na trestné lavici si zbytek desetiminutového trestu odbývá Kadlec.
40:00
Skončila druhá třetina, Vsetínští si stále udržují jednogólový náskok
39:09
Slávistický obránce neustál souboj s Tesaříkem a vlétl na Málka v brance. Obešlo se to však bez zranění.
36:58
Kucharczyk od modré čáry prověřil Málka, ten se nenechal zaskočit.
36:09
Ani tato přesilovka Slavii gólově nevyšla, Vsetín hraje v plném počtu.
34:09
Sup míchal pukem před ležícím Kamešem, ale netrefil branku. Krayzel však při této akci fauloval, takže Pražané budou mít v přesilové hře možnost rovnat stav.
33:40
V závěru přesilovky se Veselý skvěle proháčkoval po pravé straně přes Snopka až před Málka a střelou po ledě překonal slávistického brankáře.
31:44
Kadlec vrazil soupeře zezadu a je vyloučen na 2 + 10 minut, v této třetině si už tedy nezahraje.
30:38
Slávisté Alinč a Klobouček se řítili na Kamešovu branku, v poslední chvíli však šanci zlikvidoval skvělým obranným zákrokem Nedoma.
29:11
Další vzájemná potyčka a opět se hraje ve čtyřech - vyloučeni jsou Kadlec za hrubost a Veselý za napadení tělem..
27:28
Slávistům se podařilo vyrovnat. Nově sestavený třetí útok si vytvořil tlak před Kamešem, Kloubouček sice ještě neuspěl, ale Rouskova střela už byla přesná - 1:1.
26:45
Poprvé v letošním play off se ve vsetínském dresu objevuje Kucharczyk, který nahradil zraněného Stantiena.
24:00
Slavia mění složení svých řad: z prvního útoku byl do třetího přeřazen Rousek, jeho místo zaujal Branda.