24. října

Utkání 16. kola extraligy komentuje Jaroslav Martínek

SLAVIA - ZLÍN 2:2(1:0,0:1,1:1 - 0:0) Konec zápasu.
65:00
Konec zápasu. Slavia v prodloužení rezignovala na útočnou snahu, Zlín byl aktivnější. Zápas končí zaslouženou remízou 2:2. První vzájemný zápas dnešních soupeřů skončil ve Zlíně 3:3.
63:44
Utkání mohl ukončit Balaštík z blízka, od modré Hamrlík a po něm Blaťák, Hronek Slavii podržel.
61:17
Hraje se 4 na 4.
60:01
Bylo zahájeno prodloužení, hraje se 4 na 3, hosté ve čtyřech.
60:00
Konec základní hrací doby.
59:17
Vyloučen domácí Novák za hákování. Zlín bude mít přesilovku. Hosté si berou oddechový čas.
58:45
Vítězný gól měl na holi Antoš, ale z blízka backhandem přestřelil.
55:33
Po Kadlecově ráně se rozezněla branková konstrukce.
53:35
2:2 - Veselý (Macholda, Okál) Akce Zlína Hronek vychytal, ale na následnou střelu od modré a teč Veselého nestačil, puk propadl a po ledě se doklouzal do branky.
51:58
Slavia opět nesehrála přesilovku dobře. Jediná, ale o to nebezpečnější šance byla 2 na 1 Beránek, přihrál Supovi a ten z první bachandem minul jen o kousek.
49:58
Dlouho hra 5 na 5 nevydržela. Za nebezpečnou hru vysokou holí si půjde odpočinot Veselý. Snažil se bránit Jaroše, který dotíral před Murínovým brankovištěm.
48:41
Slavia s přesilovkou naložila podobně jako Zlín. Neměnnilo se skóre, po dlouhé době se hraje v plném počtu.
46:41
Zlínu se přesilovka vůbec nedařila a korunoval to Tesařík, který bezdůvodně strhl na led střídajícího domácího utočníka a je vyloučen.
44:55
Vyloučen je Graňák za vysokou hůl. Zlín bude hrát minutu a 50 vteřin 5 na 3.
44:40
V pokračujícím oslabení ujel Barinka, jel na Hronka sám, ale Hronek samostatný nájezd zlikvidoval. Za držení je vyloučen Kuntoš. Síly se vyrovnají.
43:38
2:1 Novák (Beránek, Kadlec) Slavia soupeře dokonale rozebrala a ukázkově sehrála 5 na 3. Beránek přihrál na modrou Kadlecovi, ten z první posunul na Nováka, který střelou do horní poloviny branky dostal domácí od vedení.
45:56
Slávia si bere Time Out, naskýtá se jí obrovská příležitost strhnout vedení na svou stranu. Za nedovolené bránění je vyloučen Hamrlík. Bude mít přes minutu a půl přesilovku 5 na 3.
42:26
Slavia si při přesilovce vytvořila stálý tlak. Největší příležitost neproměnil zblízka Hruška, z brejku pak ujížděl Balaštík, ale zasáhl Nováka do obličeje, Slavia bude hrát 32 vteřin 5 na 3.
40:58
Slavia si tlakem vynutila přesilovku, Jenáček narazil na hrazení Kropáče.
40:26
Novák vypálil ještě ze středního pásma, puk letěl nad branku, ale škrtnul o Murínovu masku.
40:01
Byla zahájena poslední třetina.
40:00
Skončila 2. třetina, která přinesla vyrovnávající branku. Byla to velice náhodná a Šťastná trefa pro hosty. Zvýšit v závěru mohli mladíci ze Slavie Jaroš - Kopecký - Dlouhý, tato řada hraje dnes velice aktivně a agresivně.
38:30
Slavia stáhla hru do tří útoků. Po vyrovnávající brance se ze hry vytratily šance.
33:15
1:1 - Končí Hronkova neprůstřelnost. Po sporném zákroku a za obrovského pískotu v hale vystřelil Jenáček, Hronek jeho pokus neudržel a puk, který zůstal ležet v brankovišti si dojel sám Jenáček, rychle se zorientoval a puk dorazil.
31:46
Do velice slibné pozice, když najížděl ze strany od modré sám na Murína, se dostal Vondrka. Jeho počínání skončilo velice slabou střelou, směřující mezi betony. Hostující gólman si bez potíží poradil.
28:19
Slavia je opět aktivnější. Kopeckého rána z levého kruhu končí v Murínově lapačce.
27:35
Vondrka, zády k Murínovi, tečoval střelu Kadlece, bohužel pro domácí mimo branku.
25:59
Kopecký bezprostředně po Jarošem vyhrané buly přestřelil Murínovu branku.
24:15
Zlín začíná přidávat na aktivitě. Tlačí se do pásma Slávie. Zatím se zmohl pouze na střely z úctivé vzdálenosti.