Slovan se prostřílel alespoň k bodu

26 2001
B r a t i s l v a - V utkání nejlepších týmů slovenské hokejové extraligy remizoval Zvolen se Slovanem Bratislava, přestože po dvou třetinách vedl 5:1 a sahal po vítězství. Celku z hlavního města Slovenska však dokonale vyšlo závěrečné dějszví, v němž v rozpětí deseti minut nastřílel čtyři branky a vynutil si prodloužení. To už na definitivní podobě skóre nic nezměnilo. V čele tabulky zůstává i nadále Zvolen, s jedenáctibodovým náskokem před Slovanem. Ten má však jeden neodehraný zápas k dobru.

Výsledky
Poprad - Košice 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
30. Klouda, 54. Kollár, 54. Kroták, 57. Hvíla - 36. Petričko. Rozhodčí: Findura - Gajan, P. Grečko. Vyloučení: 2:6. Diváci: 1606.

Liptovský Mikuláš - Skalica 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
9. Hujsa, 50. Růžička. Rozhodčí: F. Mihálik - M. Novák, Vrančík. Vyloučení: 2:6. Diváci: 800.

Martin - Dukla Trenčín 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
12. Čacho - 23. Hlavačka, 47. Čakajík. Rozhodčí: V. Kontšek - Čavojský, Popovič. Vyloučení: 2:7. Využití: 1:1. Diváci: 3200.

Zvolen - Slovan Bratislava 5:5 po prodl. (1:0, 4:1, 0:4 - 0:0)
17. a 37. Šechný, 29. Rajčák, 31. Plch, 40. Pukalovič - 32. Rataj, 46. Hudec, 48. J. Štefanka, 54. Hurtaj, 56. Hreus. Rozhodčí: V. Mihálik - Lokšík, Majling. Vyloučení: 6:8, navíc Igor Majeský (Zvolen) do konce zápasu. Využití: 1:0. Diváci: 3940.

8. Martin   42    9  2   2  1    28   91:142 34

Brankář Zvolena Rastislav Rovnianek zasahuje před Igorem Ratajem ze Slovanu Bratislava.