SPARTA - SLAVIA

Utkání 9. kola extraligy komentuje Ondřej Trunečka

SPARTA - SLAVIA 2:2 (0:1, 0:1, 2:0) Konečný výsledek
65:00
Konec zápasu. Stav se nezměnil. I po prodloužení 2:2. Celé utkání bylo velice dramatické a ve vysokém tempu. Závěr zápasu patřil jednoznačně domácímu týmu, který dokázal nejprve vyrovnat a pak mohl strhnout vedení na svou stranu, měl dvě vyložené šance, především Marek, který ohrozil Málka v sólovém nájezdu.
64:31
Marek jel sám na Málka u pravé tyče zasáhl gólman betonem.
63:35
Paradoxně dvě obrovské šance měli slávisté, v obou případech se ale obránci Sparty stačili na poslední chvíli vrátit. Jediná sparťanská šance přišla od Broše.
61:35
Vyloučen Kopecký za hákování. Sparta si bere oddechový čas a pokusí se početní převahu využít.
61:35
Broš mohl ukončit utkání. V klíčovém okamžiku, kdy byl sám před Málkem, nezpracoval puk.
60:53
Oba týmy měly po jedné šanci: Málek nejdřív vychytal obránce Procházku, na druhé straně neuspěl proti Břízovi útočník Tomica.
60:01
Zahájeno prodloužení, Slavia hraje s jedním obráncem, trenér Hadamczik poslal do hry obránce dva.
60:00
Konec 3. třetiny Bude se prodlužovat.
57:59
Slavia se snaží strhnout vedení na svou starnu, Novák pálil od modré a Hruška měl pak dvě vyložené šance, ale Bříza se opět vytáhl.
56:16
Sparta vyrovnává, 2:2. Kratěna šel po přihrávce Broše sám na Málka a zavěsil puk pod horní tyčku.
55:11
Paroulek ve vyložené šanci před Málkem nedal.
54:07
Po výměně puku mezi Tomicou a Čermákem zasahoval Bříza. Následovala drobná potyčka, když se do sebe pustili Čermák a Výtisk. Nevylučuje se.
52:30
Sparta oslabení zvládla, dařilo se vyhazovat puky ze třetiny. Se střelami od modré si Bříza poradil.
50:30
Broš krosčekoval Jaroše, Slavia bude hrát přesilovku.
48:12
Sparťanská část publika skanduje "ještě jeden".
48:42
Sparta pokračuje v tlaku, Slavia vyhazuje na zakázané uvolnění.
47:24
Sparta snížila na 1:2. Branku vsítil zleva Ton, asistovali Marek, Srdínko. Přesilovku se podařilo využít za 9 vteřin.
47:14
Vyloučen Fadrný za nedovolené bránění.
47:05
Čtvrtá slávistická formace se dostala do tlaku, pálil Gron i Tomica, Bříza pokusy kryl.
45:26
Sparta se ubránila, Slávie si vytvořila pár drobných šanci. Do jediné vyložené se dostal Ton, ujížděl na Málka sám, ale pálil těsně vedle.
43:26
Domácí hráli v šesti, a tak se budou bránit ve čtyřech. Trest odpyká Šindel.
41:59
Jaroš měl obrovskou šanci z pozice mezi kruhy, ale Bříza fantasticky zachránil.
41:44
Sparta se ubránila, pálil pouze Kolařík, jeho pokus Bříza zneškodnil.
40:33
Z levého kruhu střílel Kadlec, puk prolétl houštinou těl, až k připravenému Břízovi.
40:01
Začala 3. třetina. Slavia bude na začátku třetí části dohrávat přesilovku. Sparta se bude bránit ještě minutu a 44 vteřin.
40:00
Konec 2. třetiny. Druhou část ovlinila druhá branká Slavie, ta začala kontrolovat stav. Zatím se jí daří perfektně bránit a vyrážet do rychlých nebezpečných brejků.
39:44
Sup se po akci dostal za branku, kde ho fauloval vysokou holí Řezníček. Slavia hraje přesilovou hru.
39:40
Domácí mohli opět v závěru inkasovat, Bříza však kryl pokus Supa.
38:20
Sparta se dostává se závěrem třetiny do mírného tlaku. Mladík Šindel prověřil Málka.