Příprava hokejistů před MS: Česko - Německo

Utkání hokejové reprezentace komentuje Michal Cirmaciu

ČESKO - NĚMECKO 3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0), v prodloužení
64:34
Čeští hráči sklízejí aplaus uprostřed hřiště. Pěkný zbytek večera.
64:34
Gól ČESKA 3:2. Novotný se dostal k puku před brankou a nekompromisně zavěsil. Asistovali Nakládal a Nedvěd. Vítězů,m se povedlo zamotat bránícím hostům hlavy. Nejlepší hráči jsou Nopvotný a Barta. Oxcenili je Jaroslav Pouzar a Erich Kühnhackl.
62:56
Stříleli Kaufmann a Schubert. Pak fauloval za dvě minuty Pietta Nakládala. Hrubost před Jakubem Kovářem. Česko si vzalo time.
60:01
60:00
Konec třetí třetiny. Bude se prodlužovat pět minut.
59:36
Zblízka neuspěl Nedvěd. Gólman puk srazil.
58:48
Kašpar znovu mazal Novotnému, ale tentokrát Němci hokejku Novotného kvedlat nenechali.
58:34
Topil útok Jana Kováře. Tenkrát i Veselý stříleli, ale stav zůstal. Němci si vzali oddechový čas.
56:50
Od mantinelu střílel Nedvěd. Pätzold si poradil.
53:45
Gól NĚMECKA 2:2. Využitá přesilovka hostů. Dobře zakombinovali. Skóroval Schubert, asistovali Barta a Gogula.
52:55
Další atak na Jakuba Kováře končí tresty za hrubost. Byla tam pěkná mela. Dřepí Buchwieser a trest dostal i Nakládal, který ho předtím objal.
51:47
Jakub Kovář zdržoval, vyhodil puk do hlediště. Trest za něj odsedí bratr Jan.
51:35
Nedvědův útok měl dvě šance. Znovu u toho byl i Vondrka.
49:59
Gól NĚMECKA 2:1. Střílel Reimer. Byl mezi kruhy a dostal puk od mantinelu. Jakub Kovář nejspíš na střelu neviděl. Asistovali Buchwieser a Hager.
49:24
Zleva se prodíral Flaake, ale stačilo to jen na zlomení hokejky. Jakub Kovář odolal.
47:36
Pätzold přikryl puk před rozjetým Nedvědem.
45:58
Jakub Kovář schoval puk před jedním ze soupeřů.
43:37
Rachůnek střílel zpoza beka. Trefil Pätzolda.
42:30
Tenkrát pálil zleva v dobré pozici, Pätzold puk vyrazil. Vpravo byl najetý Jan Kovář, byla by to tutovka.
41:49
Vondrka střílel zleva do lapačky Pätzolda.
40:50
Mojžíš střílel od modré vedle.
40:15
Gól ČESKA 2:0. Trefil se Novotný, asistovali Petružálek a Kašpar. Petružálek puk zatáhl po levé straně, přetáhl hru na druhou stranu na Kašpara a Novotný jako správný centr střílel mezi kruhy do odkryté branky.
40:01
Češi při střelbě přidali. Zásahy brankářů ve druhé třetině - Jakub Kovář sedm, Pätzold 15, celkem Kovář 18, Pätzold 19. Na trestné minuty je to celkově 8:24.
40:00
Konec druhé třetiny. V závěru znovu útočili hosté, ale neměli přesnou mušku. Puk šel do boční síťky.
38:52
Je po přesilovce a ani se moc nepovedla, takže jí škoda není.
37:34
Němci se dostali k brance Jakuba Kováře a znovu na něj útočili. Beci Česka mají práci navíc, neustále musejí hlídat svého gólmana a odhánět soupeře.
36:52
Vyloučení Hákování Schüleho a dvě minuty pro hosty. Fauloval před svojí brankou.
35:00
Nakládal hraje. Opět je na ledě v obraně s Mojžíšem.
33:44
Zakázané uvolnění Němců. Hraje se znovu úsek hry bez střelby.
32:22
Šance Zajímavá přesilovka. Buchweiser a Hager stříleli, zvlášť první měl mezi kruhy prostor. Jakub Kovář odolal. Ke konci přesilovky na něj Němci útočili. A jsou z toho další tresty. Reimer dostal dva minuty za hrubost, Kašpar za držení protihráče. Popadl Reimera zezadu a znemožnil mu další valchování Němce v brankovišti.
30:22
Vyloučení Dvě minuty pro Tenkráta za faul loktem v útočném pásmu.
29:31
Lewandowski a Barta útočili na Jakuba Kováře, ale ten se z branky vylákat nedal a dorážkám odolal.
28:29
Pět na pět. Pálil i Čáslava, ale neuspěl.
27:29
Mojžíš ani Nedvěd netrefili branku. Ale Nedvěd je hodně vidět a pořád se hlásí o puk.
26:29
Vyloučení Sudí Minář skočil na led a rozpažil. Zároveň dostal Lavallee dvě minuty za hákování.
26:29
Nedvěd si najel na ostrou přihrávku a jeho střela mířila pod horní tyčku, ale puk v brance neskončil. Prohlíží se záznam hry.
25:10
I Němci se přesvědčili, že dnes není snadné soupeře přetlačit. Moc se ke střele v přesilovce nedostali.
20:44
Gól ČESKA 1:0. Kašpar dotlačil zblízka puk do branky po asistenci Novotného.
23:10
Vyloučení Za brankou Kováře srazil Rachůnek krosčekem Kaufmanna a dostal dvě minuty. Zápas pískají Minář, Šindler - Jelínek, Roman Pouzar.
22:00
Kudělka si zajel mezi kruhy pro přihrávku a pěkně vypálil. Pätzold střelu srazil.
20:01
Statistika z první třetiny je zajímavá hlavně pro hosty. Kovář měl 11 zásahů, Pätzold čtyři.
Jaroslav Pouzar dostal od Slavomíra Lenera reprezentační dres se šedesátkou a dárkový koš. Nedávno oslavila jedna z legend hokeje šedesátiny. Potlesk diváků byl pořádný.
20:00
Konec první třetiny.
20:00
Flaake vrazil u mantinelu do sehnutého Nakládala a dostal 2+10 za naražení zezadu. Nakládalovi museli z ledu pomoci lékař týmu a spoluhráči. Nevypadal moc dobře. Narazil do mantinelu hlavou.
18:41
Gogula je zpátky. Novotného i Nedvědova trojka dostaly puk do útočené třetiny, ale střelby bylo znovu málo. Dejte jim gól, křičí z kotle diváci.
16:41
Vyloučení Další přesilovka Čechů. Gogula zdržoval hru.
16:17
Jan Kovář těsně minul pravý dolní růžek branky hostů. Pěkná střela po ledě by se vešla i mezi tyčky, Pätzold ji moc neregistroval.

Góly: 21. Kašpar (Novotný)
Sestavy
Česko:Jakub Kovář - Němec, Čáslava, Mojžíš, Nakládal, Kudělka, Zámorský, Krejčík - Petružálek, Novotný, Kašpar - Průcha, Nedvěd, Vondrka - Tenkrát, Jan Kovář, Veselý - Kumstát, Pech, Rachůnek - Kreps, Vampola.
Německo: Pätzold - Fischer, Schubert, Petermann, Schüle, Kohl, Müller, Lavallee, Akdag - Kaufmann, Barta, Lawandowski - Riemer, Hager, Buchweiser - Furcvhner, Hospelt, Flaake - Gugola, Pietta, Schütz - Weiss.