Tenkrát dvěma góly otočil zápas v Hämeenlinně

11 2003
Helsinky - Ani branka českého hokejisty Vladimíra Vůjtka nepomohla Hämeenlinně k výhře nad týmem Kärpät Oulu v šestatřicátém kole finské ligy. K obratu v zápase totiž zavelel další Čech, Petr Tenkrát dvěma góly utkání otočil. Kärpät Oulu nakonec vyhrál 4:1.

FINSKO

Síť rozvlnil i útočník Lappeenranty Petr Šachl. Jeho tým sice prohrával dvakrát s Lahti o tři góly, za stavu 2:5 ale český hráč gólem odstartoval devět minut před koncem nápor domácích, který dotáhli až k nerozhodnému výsledku.

Výsledky - 36. kolo:
Blues Espoo - Jokerit Helsinky 1:2, IFK Helsinky - Lukko Rauma 1:4, Hämeenlinna - Kärpät Oulu 1:4 (Vůjtek 1+0, Kucharčík 0 +1 - Tenkrát 2+0), SaiPa Lappeenranta - Pelicans Lahti 5:5 po prodl. (za domácí Šachl 1+0), Ässät Pori - Jyväskylä 6:3.

ŠVÉDSKO

Slovenský obránce Lubomír Sekeráš asistoval u vítězného gólu hokejistů Södertälje na ledě Timry ve švédské lize. S jeho přispěním vstřelil Peter Messa osm minut před koncem branku na konečných 6:5.

Výsledky - 29. kolo:
Lulea - MoDo Hockey 3:1, Leksand - Djurgaarden 4:1, Timra - Södertälje 5:6, HV 71 - Färjestad 3:2 po sam. nájezdech, Frölunda - Malmö 0:1, Brynäs - Linköping 3:2 po sam. nájezdech.

NĚMECKO

Až samostatné nájezdy rozhodly jediné čtvrteční utkání 27. kola německé hokejové ligy mezi Augsburgem a Kolínem nad Rýnem. Radovali se nakonec domácí Panteři (4:3) a poskočili na čtvrté místo tabulky. Na svého dnešního soupeře už ztrácejí jenom bod.