Třebíči se stále nedaří, v lize už je předposlední

24 2004
Třebíč - Do pásma sestupu se po šesti kolech první ligy dostali hokejisté Třebíče. V Havířově si totiž připsali pátou porážku v sezoně a se třemi body jim patří třináctá, předposlední příčka. Horší je pouze o skóre Písek. "Rozhodně jsme v tom zápase nebyli horším týmem. Bohužel jsme neměli štěstí v koncovce, které domácím rozhodně nechybělo," řekl po porážce 2:3 kouč Kamil Konečný.

Klíčový moment přišel na konci druhé třetiny. Panteři vedli 2:1, ale museli se bránit téměř dvě minuty ve třech.

Třebíč nabídnutou šanci nevyužila a na začátku poslední části hry inkasovala potřetí. Dvougólový náskok soupeře už dohnat nestačila.

"Všechny naše přesilovky nás spíše srážely, než aby nás zvedly," konstatoval Konečný.

Přitom v přípravě byla hra v početní výhodě jednou z hlavních zbraní jeho svěřenců.