Kolaps Ústeckých Lvů. Takhle hrát play-out nejde, zuřil kouč

Momentka z hokejového derby Ústí nad Labem - Litoměřice, | foto: Ondřej Bičiště, MF DNES

24 2014
Tenhle kolaps ještě může pořádně zkomplikovat záchranu Ústeckých Lvů v 1. hokejové lize. Byť v úvodním kole play-out vedli nad Berounem ještě tři minuty před koncem 2:1, po třígólové smršti Medvědů ve finiši nakonec prohráli 2:4!

"Zápasy v play-out nemůžeme hrát jako proti Berounu. Scházelo nám nasazení, hráli jsme bez jakéhokoliv úsilí, i bez toho, abychom dali soupeři najevo, že nemá u nás doma na body šanci. Naopak jsme Medvědům šanci nabídli a oni ji využili," kritizoval na klubovém webu ústecký trenér Milan Skrbek.

Když ústečtí Baránek se Skleničkou obrátili skóre sobotního duelu z 0:1 na 2:1, zdálo se, že Lvi si v klidu dobruslí pro výhru. Jenže hosté v závěru dokonale zužitkovali dvojnásobnou početní výhru za fauly Brože a Meidla.

Marek s Babkou znovu poslali Medvědy do vedení a Hrdel při power-play Ústí zpečetil výhru Berouna. Jeho ztráta na záchranu klesla na pět bodů i díky porážce Kadaně v Šumperku 3:4 po samostatných nájezdech.

Na první příčku v play-out se probily České Budějovice po výhře 4:3 v prodloužení nad beznadějně posledním Mostem.

Témata: Ústecký kraj