Tresty Vyloučen Pořický (Ústí) na 2 minuty za napadení.

Důležitý moment Vyloučen Hřebejk (Chomutov) na 2 minuty za podražení.
Tresty Vyloučen Hanuljak (Chomutov) na 2 minuty za nesportovní chování.
Tresty Vyloučen L. Květoň (Chomutov) na 2 minuty za nedovolené bránění.
55:12
Tresty Vyloučen Vágner (Ústí) na 2 minuty za sekání.
55:12
Góly Piráti využívají přesilovku a je to 5:1! Nebyla to typická přesilovková akce, ale přečíslení 2 na 1, které využil Hovorka. Konečně se dočkal, kupu šancí zahodil.
54:48
Tresty Vyloučen Holomek (Ústí) na 2 minuty za držení protihráče.
54:38
Stehlík od modré rozduněl jen zadní mantinel.
53:30
Ústecký kotel vytleskává své hrdiny, ačkoli ztrácejí. Je možné, že je letos vidí naposledy.
51:56
Góly Využitá přesilovka a Piráti utíkají na 4:1! Hřebejk před brankou tečoval střelu Stehlíka od modré. Druhá asistence: Růžička.
50:57
Tresty Vyloučen Baránek (Ústí) za nedovolené bránění.
50:47
Chomutov je v plné síle.
49:37
Piráti puky vyhazují.
48:47
Tresty Vyloučen Toman (Chomutov) na 2 minuty za hákování.
48:43
Důležitý moment Hanzlovo sólo gól nepřineslo, Hanuljak vyrazil!
47:20
Slovan je v plné síle.
46:46
3471 diváků sleduje dnešní zápas.
45:56
Důležitý moment Gól? Ne! Hřebejk po křížném pasu pálil do prázdné branky, ale puk hned vyletěl. Podle rozhodčích narazil do tyčky, podle protestujících Pirátů se odrazil od konstrukce branky.
45:30
Střela Roubíka z levého křídla v oslabení, Hanuljak vyrazil.
45:20
Tresty Vyloučen Grin (Ústí) na 2 minuty za podražení.
44:22
Důležitý moment V oslabení mohl zase udeřil Hovorka, odražený puk napálil u tyčky, ale Petrásek vložil beton!
43:46
Piráti jsou ve čtyřech.
43:20
Piráti dvakrát vyhodili.
42:37
Vyloučen Růžička (Chomutov) na 2 minuty za sekání. Domácí hrají 1:09 minuty 5 na 3.
42:00
Důležitý moment V oslabení ujel Hovorka, ale smůla ho neopouští. Trefil tyčku!
41:46
Tresty Vyloučen Toman (Chomutov) na 2 minuty za nedovolené bránění.
41:08
Góly Piráti vedou 3:1! Růžička vymíchal před brankou soupeře, přihrál mezi kruhy Lukáši Květoňovi, který z první překonal Petráska. Druhá asistence: McGregor.
40:40
Důležitý moment Špatné střídání Ústí využil McGregor, prosvištěl mezi kruhy, jeho střelu betonem vyrazil Petrásek.
40:01
Začala 3. třetina.
40:00
Skončila 2. třetina.
39:10
Skinnerova jedovka Petráskovi zatopila, neboť před ním v době zákroku projel hostující hráč.
38:27
Chomutovská rána od modré šla šeredně vedle.
37:44
Góly Slovan snižuje na 1:2 v oslabení! Kloz na soupeřově modré čáře napřáhl, ale místo střely přihrál Vágnerovi, který si sjel před branku. Nikým neobtěžován zavěsil.
37:00
Hovorka to zkusil z dálky, Petrásek vyrazil.
36:27
Nepřesná pirátská rána od modré.
36:00
Tresty Vyloučen Vávra (Ústí) na 2 minuty za sekání.
35:30
Piráti jsou kompletní.

Nepřehlédněte

Branky: 38. Vágner (Kloz) - 12. L. Květoň (Račuk, Toman), 24. Skinner (Růžička), 42. L. Květoň (Růžička, McGregor), 52. Hřebejk (Stehlík, Růžička), 56. Hovorka (Gajovský).

Ústí: Petrásek – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Grin, Smetana, Zdvořáček, Vaněk – Kuchynka, Roubík, Kloz – Pořický, Hanzl, Vávra – Baránek, Suchan, Gengel – Kopta, Řídel.

Chomutov: Hanuljak – Rutta, Skinner, Bartejs, Drtina, Stehlík, Toman, Mrázek, Šulák – Hovorka, Gajovský, Hřebejk – McGregor, Růžička, Šagát – Chlouba, Račuk, L. Květoň – O. Kaše, Kämpf, Dušek.

Rozhodčí: Lacina, Grech - Krátký, M. Svoboda

Diváků:: 3 471.