V předehrávce zůstaly body v Berouně

8 2004
Beroun - Ačkoli se hokejisté Brna ujali na začátku druhé třetiny předehrávky 24. kola první ligy na ledě Berouna vedení, třígólová smršť domácích v závěrečném dějství dala nakonec výsledku úplně jinou podobu. Beroun výhra je posunula na šesté místo tabulky, Brno má o čtyři body víc a je čtvrté.

Oba týmy hrály s velkým nasazením, ale prvního gólu se diváci dočkali až po třiceti vteřinách druhé třetiny, kdy brněnský Černý přihrál Brančíkovi a ten se trefil mezi Kopřivovy betony.

V poslední třetině se ale karta úplně obrátila. Nejprve vyrovnal Novotný, pak domácí Medvědi přežili pětiminutové oslabení a v 55. minutě ujel Slížek, z jehož přihrávky Horčička nechytatelnou ranou pod horní tyčku poslal Beroun do vedení. Výhru pak pojistil při power-play Brna kapitán Eiselt.

Výsledek - 24. kolo
Beroun - Kometa Brno 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
47. Novotný, 55. Horčička, 60. Eiselt - 21. Brančík. Rozhodčí: Lacina - Marek, Frühauf. Vyloučení: 4:8, navíc Pabiška 5 min. a do konce utkání - Fadrný (Brno) 10 min. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 1000.