V Rusku se trefili Chlubna a Marušák

27 2004
Moskva - Hokejisté Novokuzněcku v utkání 57. kola ruské ligy v Novosibirsku neinkasovali a jednu ze dvou jejich branek vstřelil český obránce Jiří Marušák. Ten završil skóre zápasu v 37. minutě v přesilovce. První gól duelu mezi Petrohradem a Čerepovcem vstřelil hostující Tomáš Chlubna z přihrávky svého krajana Aleše Píši.

Ruská liga
Čerepovec po Chlubnově brance dokonce zvýšil na dvoubrankový rozdíl, ale domácí dokázali vyrovnat a v druhé minutě prodloužení jim zajistil výhru Michajlov.

Výsledky - 57. kolo:
Novosibirsk - Novokuzněck 0:2 (Marušák 1+0), Petrohrad - Čerepovec 3:2 po prodl. (za hosty Chlubna 1+0, Píša 0+1).

Finská liga
Český hokejový útočník Marek Vorel si v pátečním zápasu nejvyšší finské soutěže mezi IFK Helsinky a Ilvesem Tampere připsal bod za jednu asistenci. Jeho Ilves Výsledek - 61. kolo:
IFK Helsinky - Ilves Tampere 6:2 (za hosty Vorel 0+1).

Švýcarská liga
Český útočník Jaroslav Hlinka se po zranění vrátil do sestavy švýcarského Klotenu. Ten ve svém posledním zápasu v základní části sezony porazil na domácím ledě
Lausanne 2:1 a udržel si šanci na postup do play off.
Výsledky - 51. kolo:
Basilej - Ambri/Piotta 1:5, Bern - Davos 6:2, Fribourg - Langnau 1:2, Ženeva - Lugano 2:4, Kloten - Lausanne 2:1, Zug - Rapperswil/Jona 4:3.

Německá ligaTampere však body nezískal, na ledě třetího týmu soutěže prohrál 2:6.

Čeští hokejisté zařídili v německé lize jedinou branku Freiburgu na ledě Düsseldorfu, kde hosté prohráli 1:5. V 33. minutě se v přesilové hře trefil Petr Mareš, kterému přihrál Jiří Zelenka.
Výsledky - 49. kolo:
Hannover - Iserlohn 2:3, Mannheim - Hamburk 0:1 po sam. nájezdech, Düsseldorf - Freiburg 5:1 (za hosty Mareš 1+0, Zelenka 0+1), Frankfurt - Eisbären Berlín 6:5 po sam. nájezdech, Ausburg - Norimberk 2:3 (za hosty Fical 0+1), Krefeld - Kassel 5:2.