Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

VIDEO: Nejlepší Jágrovy momenty v NHL v sestřihu i v písničce

RANGER. New York patřil ke štacím, kde se Jágrovi během bohaté kariéry v NHL velmi dobře dařilo.

13 2012
Klička, druhá klička... Gól! Jágr, Jágr, stále Jágr a gól! Obdivné výkřiky komentátorů doprovázely dlouhá léta akce Jaromíra Jágra v NHL. Podívejte se na sestřih nejlepších momentů českého hokejového mága, který se loni vrátil do zámoří a ve středu tam oslaví čtyřicáté narozeniny.

Z obránců dělal kužely a z brankářů sedící nešťastníky. Kradl soupeřům puky a vracel jim je až do branky. Vozil je na zádech, objížděl originálními kličkami a posílal spoluhráčům geniální nahrávky. A k tomu vymýšlel nápadité gólové oslavy.

Snad žádný jiný hráč nepobavil NHL jako Jaromír Jágr, který se ve středu přehoupne přes čtyřicítku. Byl milován, mnohými v Kanadě a Americe i nenáviděn, ale nikomu nebyl lhostejný.

Hokejoví fandové se jeho kousky budou bavit ještě dlouho poté, co Jágr ukončí kariéru. Podívejte se na nejúchvatnější akce, které ji dosud provázely.


Okolo Jágra bývá rušno i mimo led. Točil reklamy, média ho obklopují při každé příležitosti. V prosinci se stal dokonce předmětem předělané písničky Moves Like Jagger od skupiny Maroon 5, kterou lehce pozměnila na Moves Like Jagr (Pohyby - nebo kličky - jako Jágr) kapela Hockey Gods, jež paroduje dění v NHL.


Že Jágr nezkazí žádnou legraci, vědí všichni čeští fanoušci a po jeho působení v Pittsburghu nebo v New Yorku i mnoho Američanů. Spolu s Petrem Průchou natočil pro Rangers sadu klipů, v nichž učil týmového klauna Bobbyho Grangera česky. Skončilo to ovšem vždy malérem, podobně jako na následujícím videu.

Jaromír Jágr má stále co nabídnout. A určitě bude bavit fanoušky i po čtyřicítce.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze