Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

VIDEO: Nepříčetný Radulov praštil hokejkou vlastního trenéra. Úmyslně?

PROVOKUJÍCÍ HVĚZDA. Ruský hokejový útočník Alexandr Radulov patří k výjimečným hráčům. Za Ufu sbírá body, ale (nejen) v reprezentaci rád na ledě provokuje soupeře. | foto: Profimedia.cz

2 2012
Internetem se šíří video vzteklého hokejisty Alexandera Radulova, který se na střídačce jako smyslů zbavený ohnal hokejkou po trenérovi brankářů.

Náhoda, nebo úmysl? Fanoušci pod videem na stránkách YouTube.com řeší, jestli šlo o cílený útok, nebo Radulov netušil, že za ním někdo stojí.

Je těžké rozsoudit, kde je pravda. Útočník Ufy sedí na kraji střídačky a sahá po nové holi. Má za sebou střídání a na první pohled je vidět, že je rozčilený. Teď jde o to, jestli na Fina Ilariho Näckela, nebo jen potřebuje upustit páru ranou do plexiskla.

Pro variantu, že trenéra udeřil schválně, hovoří fakt, že se těsně před úderem otočil dozadu a Näckela tím pádem tedy musel spatřit.

Na druhou stranu se ovšem po ráně mávnutím ruky omlouvá. Zajímavé je, že finský kouč brankářů na jeho výpad v podstatě nijak nereaguje. Jen se lekne, reflexivně zdvihne ruku, ale poté už situaci s Radulovem nijak neřeší.

Stejně netečný je k neobvyklé situaci i Rus, jenž se ještě v transu houpáním uklidňuje. Radulov je známý svou výbušnou povahou, problémy s ním měla na ledě řada českých hráčů.

Za terč si kdysi vybíral především Jana Marka, kterého po hřišti doslova naháněl a provokoval. "Cítím vůči Čechům velkou rivalitu, protože jste dobří hokejisté," tvrdil několikrát.

Autor:
Témata: UFO

Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze