Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

VIDEO: Rozběsněný hokejista Vancouveru napadl v NHL diváka

Rick Rypien z Vancouveru právě napadl fanouška Minnesoty | foto: www.youtube.com

20 2010
Rvačky koření v NHL hokej, ale tohle v zámoří už dlouho nezažili. Hokejový útočník Rick Rypien z Vancouveru nezvládl během utkání v Minnesotě svou frustraci a v návalu vzteku napadl diváka!

Rypien je známý rváč a provokatér a v sestavě Vancouveru plní roli zlého muže. Zápas v Minnesotě jako by byl stvořený přímo pro něj.

Vancouver se v něm sice dostal do vedení, ale brzy o své vedení přišel a byl neustále pod tlakem. Po jednom ze závarů před brankářem Luongem vznikla mela. Pravá příležitost pro bitku. Rypien drapl za dres domácího Staubitze, ale v souboji prohrál.

Podívejte se na bitku Rypiena se Staubitzem


A tak se jeho frustrace znásobila. Minnesota navíc měla dál navrch a přidávala další góly. Za stavu 5:1 se proto Rypien neudržel podruhé a chtěl si se Staubitzem vyřizovat účty.

Oba hráče se sice okamžitě snažil rozdělit čárový rozhodčí, Rypien však využil soupeřovy nepozornosti a vrazil mu nečekaně pěstí. Jelikož dostal za předchozí rvačky pětiminutový trest a tentokrát následoval druhý vyšší (2+2+10 minut), musel putovat do kabiny.

Ještě předtím ho však musel držet na uzdě rozhodčí, od kterého se ho snažili oddělit i spoluhráči na střídačce.

A pak to přišlo. Rypien si všiml, že mu v první řadě za střídačkou ironicky tleská fanoušek Minnesoty. Útočník Vancouveru se neudržel a vystartoval po něm...

Šestadvacetiletého Kanaďana teď čeká disciplinární řízení a jistě se nevyhne tvrdému trestu. Nebude se totiž řešit pouze napadení diváka, ale také fakt, že fyzicky zápolil s rozhodčím, kteří jsou v zámoří chráněni.

Zajímavé je, že pro fanouška okamžitě přišla ochranka a vykázala ho ze stadionu, ačkoli kromě tleskání nic neudělal.

Podívejte se, jak Rypien napadl diváka

Autor:


Témata: bitka, Napadení

Najdete na iDNES.czmobilní verze