Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Víkend patřil evropskému poháru

29 2003
Praha - Na pěti zimních stadionech se o víkednu rozběhl nový ročník jediné evropské pohárové soutěže - Kontinentálního poháru. Úspěch slavili favorité, do říjnového druhého kola postoupily chorvatský KHL Záhřeb, francouzský Amines, nizozemský Amsterdam, maďarský Dunaffer a lotyšský tým HK Riga 2000.

Český hokej ani v této sezoně do Kontinentálního poháru svého zástupce nevyslal.

Skupina A (Novi Sad): Miercurea Ciuc (Rum.) - KHL Záhřeb (Chor.) 2:3, HK Vojvodina Novi Sad (SČH) - Slavia Sofia (Bul.) 5:1, Slavia Sofia - Miercurea Ciuc 0:17, KHL Záhřeb - HK Vojvodina 8:4,  KHL Záhřeb - Slavia Sofia 13:2, HK Vojvodina - Miercurea Ciuc 2:4.
Pořadí: 1. Záhřeb 6, 2. Miercurea 4, 3. Vojvodina 2, 4. Slavia 0.

Skupina B (Amiens): Odense IK (Dán.) - Slavia Lublaň (Slovin.) 3:1,
Steaua Bukurešť (Rum.) - Gothiques Amiens (Fr.) 4:12, Odense IK - Steaua Bukurešť 7:0, Gothiques Amiens - Slavia Lublaň 6:0, Slavia Lublaň - Steaua Bucharest 2:4, Gothiques Amiens - Odense IK 5:4.
Pořadí: 1. Amiens 6, 2. Odense 4, 3. Steaua 2, 3. Slavia 0.

Skupina C (Barcelona): CH Jaca (Šp.)- Amsterdam (Niz.) 5:16, FC Barcelona (Šp.) - Phantoms Deurne (Belg.) 4:4, Amsterdam - Phantoms Deurne 14:0, FC Barcelona- CH Jaca 3:5, Phantoms Deurne - CH Jaca 8:3, Amsterdam - FC Barcelona 23:2
Pořadí: 1. Amsterdam 6, 2. Phantoms 3, 3. CH Jaca 2, 4. Barcelona 1.

Skupina D (Záhřeb): Dunaferr Dunaujvaros (Maď.)- Levski Sofia  (Bul.) 8:0, Medvesčak Záhřeb - Maalot (Izr.) 23:0, Maalot - Dunaferr 1:25, Levski Sofia - Medvesčak Zagreb 0:9, Levski Sofia - Maalot 6:3, Medvesčak Záhřeb - Dunaferr 1:4.
Pořadí: 1. Dunaferr 6, 2. Medvesčak 4, 3. Levski 2, 1. Maalot 0.

Skupina E (Riga): Stoczniowiec Gdaňsk (Pol.) - Kazakhmys Karaganda (Kaz.) 0:0, HK Riga 2000 (lot.) - Energija Elektrenai (Lit.) 13:3, Kazakhmys Karaganda - Energija Elektrenai 3:1, Stoczniowiec Gdansk - HK Riga 2000 3:7,  Energija Elektrenai - Stoczniowiec Gdaňsk 3:5, HK Riga 2000 - Kazakhmys Karaganda 2:2.
Pořadí: 1. Riga 5, 2. Kazakhmys 4, 3. Gdaňsk 3, 4. Energija 0.

SLOŽENÍ SKUPIN PRO 2. KOLO (17. - 19. říjen)

Skupina (Oswětim)
Milano Vipers (It.)
Unia Oswětim (Pol.)
Liepajas Metalurgs (Lot.)
KHL Záhřeb (Chor.)

Skupina G (Rouen)
Rouen (Fr.)
HC Asiago (It.)
Gothiques Amiens (Fr.)
Amsterdam  (Niz.)

Skupina H (Székesfehérvar)
Alba Volan (Maď.)
Olimpija Lublaň (Slovin.)
Torpedo Kazzinc (Kaz.)
Dunaferr Dunaujvaros (Maď.)

Skupina I (Zvolen)
Jukurit Mikkeli (Fin.)
Sokol Kyjev (Ukr.)
HKm Zvolen (Sloven.)
HK Riga 2000 (Lot.).

Autor:


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze