Vítkovice se bály Málka, brzy ho ale překonaly

28 2004
Ostrava - I bez mnoha opor zvládli vítkovičtí hokejisté úterní utkání proti Karlovým Varům. Díky dvěma trefám Jakuba Hulvy a brankám Vladimíra Vůjtka a Juraje Štefanky vyhráli 4:1. „Chtěli jsme dobře začít a vyšlo to,“ oddechl si útočník Jakub Hulva. Domácí se totiž báli karlovarského brankáře Romana Málka, přiznat to ale nechtěli.

„Strach z Málka jsme neměli,“ řekl Hulva. Překonat se ho Vítkovickým podařilo už v první minutě, takže napětí opadlo.

Při absenci zraněných Burgera, Padělka či Šimíčka, který si ve druhé třetině poranil vazy v koleni, vsadili vítkovičtí trenéři na mladší hráče. „Užívám si toho, že mám víc prostoru,“ přiznal Hulva.

Na ledě se často objevovali i Radek Procházka s Pavlem Šebestou, kteří nastupují za prvoligovou Sarezu Ostrava. „Jsme moc rádi za tu šanci hrát extraligu,“ poznamenal Procházka. Ve druhém zápase za Vítkovice si připsal už třetí asistenci.