Vítkovice vyrovnaly, ostatní série jsou 2:0

6 2003
Hokejisté Vítkovic si ze čtvrtečního druhého čtvrtfinálového zápasu play-off odvážejí z Třince výhru 2:1. Srovali stav série na 1:1. V ostatních zápasech dominovali domácí favorité. Pardubice deklasovaly Znojmo 7:1. Slavia zlomila Vsetín v přesilovkách a druhý bod v sérii si připsala za výhru 5:1. Sparta zdolala České Budějovice 4:0. Třetími zápasy pokračuje play-off v neděli na ledě hůře umístěných týmů po základní části. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VŠE O DRUHÝCH UTKÁNÍCH ČTVRTFINÁLE.

Vítkovice vyhrály 2:1 díky dvěma trefám svého kapitána Davida Moravce. Zajímavostí série je, že zatím ani jedna branka nepadla při hře pěti proti pěti.

Slavia vyškolila Vsetín v přesilovkách, v nichž se prosadila čtyřikrát. Vsetín tentokrát na svého čtvrtfinálového soka nestačil, prohrál 1:5. Čestný úspěch valašského týmu vstřelil Ambruz.

I Sparta dvakrát využila přesilovku pět na tři. Před druhou brankou jí k tomu pomohl protest českobudějovické lavičky za udělení trestu za příliš mnoho hráčů na ledě, po němž se Jihočeši na několik minut odebraůli do kabiny.

Pardubice - Znojmo měla být technicky hraná série bez hrubých faulů. Druhý zápas asi výjimkou potvrdil pravidlo, snopek se ještě před první sirénou odebral do kabin. Po první třetině bylo za stavu 4:0 rozhodnuto, nakonec Pardubičtí deklasovali svého soupeře 7:1.

Biegl vůdcem. Jak jinak?

SPARTA - Č. BUDĚJOVICE 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Hokejisté Pardubic se radují po jednom ze sedmi gólů, které nastříleli Znojmu

Hokejisté Českých Budějovic odcházejí do kabiny v první třetině zápasu se Spartou, když se cítili poškozeni rozhodnutím rozhodčích - za tři minuty se vrátili
Snímek vám přináší Nokia 7650

Třinecký brankář Lakosil sleduje kotouč, vlevo je Padělek z Vítkovic, Ivan z Třince