VSETÍN - ZLÍN

Utkání 13. kola extraligy komentuje Tomáš Železník

VSETÍN - ZLÍN 2:3 (0:1, 0:1, 2:1) Konečný výsledek
60:00
Konec zápasu Dramatické utkání nakonec rozhodla chyba Jaškina tři minuty před koncem. Domácí dokázali vymazat dvoubrankový náskok Zlína, ale v závěru přišli i o bod za remízu v normální hrací době.
59:55
Hosté kontrolují hru, poslední šanci měl Okál.
59:25
Na led se vrátil vyloučený Vak, pokračuje klasická přesilovka.
57:25
Vak hákoval a hosté budou mít dvojnásobnou početní výhodu.
57:06
Začíná přesilovka Zlína.
56:59
Zlín opět vede, 3:2 Jaškin chyboval při rozehrávce a poslal puk přímo na hokejku Barinky, který Biegla propálil z prostoru mezi kruhy.
55:06
Výčet trestů: Za Vsetín je vyloučen Štraub na 5 minut a do konce utkání, Hudec dostal 2 minuty. Zlín: Zubíček a Balaštík po dvou minutách. Dvě minuty se bude hrát 4 na 4 a pak začne přesilovka hostů.
55:05
Před zlínskou střídačkou se strhla hromadná bitka, kterou odstartovali Balaštík se Štraubem. Vsetínský kapitán sekl zlínského střelce, načež se strhla velká potyčka. Do ní se z lavičky zapojil i trenér Bokroš, který se sklonil nad mantinel a bušil Štrauba do helmy.
54:52
Vak si z rohu nabruslil až před Tučka, ale byl moc blízko a nezvedl puk.
53:52
Hostům se přesilovka nepovedla, ale měli jednu dobrou šanci. Vlach však v tísni nestačil usměrnit puk do poloprázdné branky.
51:52
Další přesilovka hostů, za podražení dostal dvě minuty vsetínský kapitán Štraub.
49:45
Zlín přesilovku nevyužil, i když měl dobrou šanci. Do odkryté branky se snažil zakočit Balaštík, ale v pádu mířil vedle.
47:45
Další vyloučení, dvě minuty za krosček dostal domácí útočník Ambruz.
46:55
Sotva Polák skočil na led, nahrál do brejku Selingrovi. ten byl úplně sám před Tučkem, kličku do forhendu ale přetáhl a puk skončil na boční síťce.
46:35
Zlín přesilovku nevyužil, i když Vlachův útok byl přes minutu usazený v pásmu soupeře. Vlach a Zubíček ale stříleli vedle.
44:42
Vak je na ledě, pokračuje přesilovka Zlína v poměru pět na čtyři.
44:35
Vyloučen je domácí Polák, dvojnásobnou přesilovku tak bude hrát tentokrát Zlín, byť jen sedm vteřin.
42:56
Hučko je na ledě, začíná přesilovka Zlína.
42:42
Rozhodčí Turčan tentokrát vylučuje vsetínského hráče, za držení hole si dvě minuty odsedí Vak. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
41:57
Vyrovnáno 2:2 Luža se prosadil znovu od modré čáry, tentokrát střelou k pravé tyčce. Asistence Polák a Hudec. Ještě minutu se bude hrát v pěti proti třem. V hledišti se strhla bitka mezi příznivci obou týmů.
41:17
Vsetín využívá dvojnásobnou přesilovku, 1:2. Tvrdou střelou od modré čáry skóroval Jaškin. Pokračuje však přesilovka pět na tři, nyní dochází na odloženbý trest Tesaříka.
40:56
Dvě minuty za krosček dostal Hučko, na trestné lavici sedí čtyři hostující hokejisté. Trest musí být odložen, Vsetín bude hrát v pětiá proti třem až do 43. minuty!
40:36
Na trestnou lavici putuje další zlínský hráč! Tesařík je vyloučen za hrubost, i po skončení trestu Weissmanna tedy bude pokračovat ještě dvě minuty přesilovka pět na tři.
40:12
Hamrlík dostal dvě minuty za hákování, Vsetín bude hrát minutu a půl v pěti proti třem.
40:01
Začala třetí třetina. Vsetín znovu dohrává přesilovku.
40:00
Konec 2. třetiny. Pokračuje podprůměrný hokej, který není hoden před pár lety slavného východomoravského derby. Zlín využil přesilovku, Vsetín jich naopak spoustu prohospodařil. Domácím chybí důraz, špatně se pohybují a hrají jakoby bez chuti.
39:41
I druhou třetinu dohraje Vsetín v početní výhodě. Weissmann je vyloučen za sekání, začíná už sedmá přesilovka domácích.
37:46
Přesilovkové trápení domácích pokračuje, hráči si nepřesně nahrávají, špatně bruslí a nedokáží se usadit v pásmu soupeře. Brankáře Tučka znovu vůbec neohrozili.