Za Martin střílel jen Čech Vozdecký

28 2001
B r a t i s l a v a - V 44. kole slovenské hokejové extraligy si favorité lehce poradili se svými soupeři. Trenčín zvítězil nad Liptovským Mikulášem 4:0 a stejným výsledkem Zvolen porazil Košice. Naopak hráči Martina potrápili Slovan. Vedli po první třetině o dvě branky, obě vstřelil český krajánek Martin Vozdecký, nakonec však domácí podlehli bratislavskému celku 2:4. V dramatickém zápase ve Skalici zvítězili domácí o branku nad Popradem.

Výsledky:
Trenčín - Liptovský Mikuláš 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
31. a 48. Fabuš, 39. Zlocha, 46. Kukumberg. Rozhodčí: Marušin - Valach, Somora. Vyloučení: 3:4, navíc Pichoňský (L. Mikuláš) 10 minut. Využití: 1:0. Diváci: 3366.

Martin - Bratislava 2:4 (2:0, 0:2, 0:2)
13. a 19. Vozdecký - 33. Hurtaj, 36. Hreuz, 44. Mrena, 50. Rataj. Rozhodčí: Findura - M. Grečko, P. Grečko. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. Diváci: 4000.

Zvolen - Košice 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
5 a 41. Rajčiak, 20. Majeský, 32. Augusta. Rozhodčí: Konc - Mášik, Novák. Vyloučení: 8:6, navíc Majeský (Zvolen) 10 minut. Bez využití. Diváci: 2514.

Skalica - Poprad 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
26. Růžička, 47. Klečko - 22. Kroták. Rozhodčí: Jakubec - Lokšík, Müllner ml. Vyloučení: 7:11, navíc Krátký, Jurásek (oba Skalica), Kollár (Poprad) všichni 10 minut. Využití: 1:0. Diváci: 1950.

1.   Zvolen     44    28    4   2   3    6  193:111  97
2.   Slovan     42    25    1  5    4     7  170:89    86
3.  Trenčín     44    20   5  2    4    13 153:135 76
4.   Poprad     44    20   5    1    2   16  140:143 73
5.   Skalica      44   16    2  1    4    21 108:149  57
6.   Košice       44   13  4    2   3  22  120:161  52
7.   L. Mikuláš  44   10   1    3   3  27  105:150  38
8.   Martin       43   9    2   2   1   29  93:146   34