ČESKO - BĚLORUSKO 9:1

(3:1, 1:0, 5:0)
Konečný výsledek.
60:00
Konečný výsledek. Čeští junioři vyhráli 9:1, připsali si první body na mistrovství a zajistili si tak postup do čtvrtfinále šampionátu.
59:11
Vyloučen běloruský útočník Klimjankov, český tým tak bude dohrávat utkání v přesile.
58:20
Bělorusové už nemají moc sil, špatně bruslí a soupeř se snaží o dosažení desátého gólu.
56:40
Na ledě zůstává ležet otřesený Boháč, po chvilce se zvedá a odjíždí na střídačku. Měl by být v pořádku.
54:50
Přesilovka využita - 9:1. Druhým gólem zápasu se blýskl obránce Blaťák, jenž se tvrdě trefil z prostoru mezi kruhy.
54:36
Obhájci titulu budou hrát více než minut pět na tři, na trestné lavici sedí dva běloruští hráči.
53:27
Český tým vede 8:1. Halou už se nese skandování deset deset! Domácí totiž zvyšují na sedmigólový náskok - svou několikátou šanci dokázal proměnit Hořava.
52:51
České mužstvo vede už 7:1. Obránce Hanzlík využil výhody při signalizovaném vyloučení, najel si před branku a trefil se přesně.
49:01
Český vede 6:1. Po čtyřiceti vteřinách přišel další úder - na modré se napřáhl obránce Chvojka a propálil Aristova.
48:21
Český tým vede 5:1. Od mantinelu přihrál Hořava útočníkovi Hemskému, ten si položil gólmana a bekhendem ho prostřelil. Pro Hemského je to první gól na šampionátu.
45:10
Český tým má sice převahu, ale ze svého tlaku už trochu polevil. Znovu se hráči trápí především v koncovce.
41:20
Český kouč Holík posílá na led i útočníka Lukeše, prohazuje také složení jednotlivých formací.
40:30
Hemský chvilku kličkoval v pásmu, přihrál Hudlerovi, jenž kombinoval s Hořavou. Gól z toho ale opět nebyl.
40:01
Začala třetí třetina
40:00
Konec druhé třetiny
38:30
Tato přesilovka se domácím příliš nevyvedla, nedostali se k žádné pořádné kombinaci.
36:30
Vyloučen běloruský útočník Kascicyn, český tým má tak výhodu další přesilovky.
35:30
Trenér Holík dělá první změnu v sestavě, místo Vondrky posílá na led ve třetím útoku Průchu. Na led skáče také sparťanský obránce Hanzlík.
33:30
I když protivník hraje přesilovku, čeští hráči se v pohodě brání.
32:39
Vyloučen český obránce Poživil. Zezadu atakoval soupeře, který se skácel k zemi. Bělorusové jsou většinou velmi drobní hráči, i po běžných zákrocích lehce padají.
29:31
Hlavní rozhodčí vyloučil budějovické křídlo Vondrku, bude se tak pokračovat ve čtyřech na obou stranách.
28:35
Útočník Hemský kličkoval v útočném pásmu a jeden ze soupeřů ho zastavil nedovoleně. Domácí tak budou hrát přesilovku.
27:30
Síly na ledě jsou vyrovnány.
25:30
Pokračuje série vylučování - tentokrát odbruslil na trestnou lavici Sklenář, v početní výhodě tak hrají Bělorusové.
24:21
České mužstvo vede 4:1. Domácí využil přesilovku - do prostoru mezi kruhy si nabruslil obránce Blaťák a trefil se mezi betony gólmana Aristova.
22:50
Po delší době se hraje opět v pěti na obou stranách.
22:20
Do dobré pozice si nabruslil střelec jediného běloruského gólu Kulakov, ránu ale vyrazil brankář Hronek.
21:28
Češi jsou ve čtyřech, protivník pokračuje v přesilovce pět na čtyři.
20:20
Hned v úvodu třetiny vyloučen Hořava za podražení unikajícího soupeře, Bělorusové tak mají znovu minutu přesilovku pět na tři.