Konečný výsledek
60:00
Konec zápasu.
59:41
Švédsko vede 2:1. Čeští hráči ztratili puk na obranné modré a Jämtin střílí vlastně do prázdné. Obránce Ustrnul v brance neměl šanci.
59:15
Ve velké šanci bylo opět duo Hemský, Hudler. Druhý z nich netrefil prázdnou branku!
58:24
Trenér Holík si bere time-out. Lukáš Hronek jde na střídačku a češi hrají v šesti v poli.
56:55
Znovu Hemský: projel celým kluzištěm, u pravé tyčky našel Hudlera, který ale netrefil, jak si představoval.
55:14
Hemský znovu nádherně kličkoval mezi švédskými hráči, kteří v nouzi posunuli branku. Rozhodčí ale píská postavení českého hráče v brankovišti.
53:50
Švédové přesilovku nevyužili a čeští hokejisté se znovu dostávají do příležitostí. Po Plekancově nahrávce se do dobré šance dostal Lukeš, ale minul.
51:54
Při hře čtyři na čtyři byli lepší Češi, kteří teď hrají už znovu proti pěti.
51:20
Filip Novák byl v ohromné šanci. Zbavil se brankáře, ale z pozice za brankou už poslal kotouč pouze podél brankové čáry.
49:54
Švédská střídačka je potrestána za pomalé střídání, síly na ledě se na dvě minuty vyrovnávají.
49:50
Sklenář se dostal do brejku po pravé straně, ale tísněn obráncem vystřelil jen slabě.
48:27
Za hru vysokou holí je vyloučen Jan Boháč - dostal 5 minut plus do konce utkání. Při vyhazování puku neúmyslně zranil soupeře v obličeji Chvojka, nepřesný rozhodčí poslal ven Boháče.
47:35
Toto oslabení sehráli Češi mnohem lépe než předchozí, vyhazovali puky a Švédy do šance nepustili.
45:35
Vyloučen je za faul loktem Krajíček. Švédové hrají přesilovku.
45:33
Čeští hokejisté v početní výhodě na brankáře Lundqvista nevystřelili.
43:33
Švédové několikrát drželi české hráče, potrestán je až faul Gräsberga. Češi hrají přesilovou hru.
40:30
Češi se ubránili a v době, kdy se Vondrka vracel z trestné, měli šanci na brejk. Švédská obrana v poslední chvíli zasáhla.
40:01
Začala 3. třetina. Český tým se bude ještě půl minuty bránit švédské přesilovce.
40:00
Konec druhé třetiny. Češi se v oslabení znovu nemohli vymanit z velkého tlaku soupeře. Zásahy brankářů po dvou třetinách: Hronek 26, Lundqvist 10.
38:30
Vyloučen je český hráč Vondrka, Švédové hrají přesilovku.
37:12
Češi přesilovku nevyužili. Hemský se krásně prokličkoval, nahrál Hudlerovi, který neměl dost času na zakončení.
35:58
Vyloučen je Švéd Nordqvist, český tým hraje přesilovku.
34:58
Druhý švédský útok sevřel Čechy v jejich obranném pásmu, ti se nemohli dlouhou dobu vymanit z tlaku.
33:32
Kronwall nepříjemně vystřelil od modré a následnou skrumáž řeší česká obrana vyhozením.
29:32
Oba týmy hrají v plném počtu. V přesilové hře se v dobré příležitosti ocitl Sklenář, ale švédský gólman jeho pokus kryl.
28:30
Hudler se snažil najít před brankou Ustrnula, ale švédský brankář si pro přihrávku dojel.