Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Zvolen do třetího kola neprošel

20 2003
Praha - Polský šampion Unia Oswětim, francouzský mistr Rouen Dragons, vítěz kazašské ligy Torpedo Kazzinc USť-Kamenogorsk a finský druholigový Jukurit Mikkeli - tyto čtyři týmy uspěly ve víkendových turnajích 2. kola Kontinentálního poháru. Třetí dějství jediné pohárové soutěže je na programu ve dnech 21. - 23. listopadu.

VÝSLEDKY
Skupina F (Oswětim)
Milán Vipers (It.) - Liepajas Metalurgs (Lot.) 2:4, KHL Záhřeb (Chor.) - Unia Osvětim (Pol.) 1:13, KHL Záhřeb - Milán Vipers 2:6, Unia Oswětim - Liepajas Metalurgs 5:2, Liepajas Metalurgs - KHL Záhřeb 21:4, Unia Osvětim - Milán Vipers 3:3
Konečné pořadí: 1. Osvětim 3, 2. Liepajas Metalurgs 2, 3. Milano 1, týmu KHL Záhřeb
byly nakonec anulovány všechny zápasy.

Skupina G (Rouen)
Gothiques Amiens (Fr.) - HC Asiago (It.) 3:2, Amsterdam (Niz.) - Rouen (Fr.) 0:0, HC Asiago - Amsterdam 0:6, Rouen - Amiens 4:2, Amsterdam - Amiens 2:3, Asiago - Rouen 0:4
Konečné pořadí: 1. Rouen 5, 2. Amiens 4, 3. Amsterdam 3, 4. Asiago 0

Skupina H (Székesfehervár)
Olimpija Lublaň (Slovin.) - Torpedo Kazzinc (Kaz.) 1:6, Alba Volán (Maď.) - Dunaferr Dunajvaros (Maď.) 5:1, Dunaferr - Olimpija Lublaň 1:1, Torpedo - Alba Volán 2:2, Alba Volán - Olimpija Lublaň 2:0, Torpedo - Dunaferr 5:4.
Konečné pořadí: 1. Torpedo 5, 2. Alba Volán 5, 3. Dunaferr 1, 4. Olimpija 1

Skupina I (Detva)
Jukurit Mikkeli (Fin.) - Sokol Kyjev (Ukr.) 2:1, Riga 2000 (Lot.) - HKm Zvolen (SR) 0:2, Riga 2000 - Jukurit Mikkeli 1:1, Zvolen - Sokol Kyjev 0:4, Sokol Kyjev - Riga 2000 7:2, Zvolen - Jukurit Mikkeli 0:5.
Konečné pořadí: 1. Jukurit Mikkeli 5, 2. Sokol Kyjev 4, 3. Zvolen 2, 4. Riga 1


PROGRAM 3. KOLA (21. - 23. listopadu)
SKUPINA J (Herning)

Valerenga Oslo (Nor.)
Herning IK (Dán.)
Unia Osvětim (Pol.)
Rouen (Fr.)

GROUP K (Linec)
Black Wings Linec (Rak.)
Keramin Minsk (Bělorus.)
Torpedo Kazzinc  (Kaz.)
Juhurit Mikkeli (Fin.)

Autor:


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze