Zvolen ztratil body na trenčínském ledě

9 2001
B r a t i s l a v a - Třemi zápasy se dnes na Slovensku dohrálo 55. kolo hokejové extraligy. Trenčín vyhrál nad vedoucím Zvolenem, když o všem rozhodl již v druhé třetině, kterou vyhrál 4:1. Košice a Poprad neinkasovaly jedinou branku - Košice vyhrály nad Martinem 2:0 a Poprad si lehce poradil s Liptovským Mikulášem (5:0).

Výsledky - 55. kolo
HC Košice - MHC Martin 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
12. Köver, 20. M. Ihnačák. Rozhodčí: Marušin - Bednár, Gajan. Vyloučení: 3:5. Diváci: 1500.

SKP Poprad - HK 32 Liptovský Mikuláš 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
9. Palovčík, 31. Kollár, 43. Surový, 45. Ščibran, 57. R. Kavalier. Rozhodčí: Beniač - Farbár, Lauff. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. Diváci: 1380.

Dukla Trenčín - HKN Zvolen 5:3 (0:1, 4:1, 1:1)
21. a 52. Barinka, 31. Mravík, 33. Kováčik, 34. Fabuš - 20. Rajčák, 36. Pukalovič, 46. Plch. Rozhodčí: Jakubec - Somora, Valach. Vyloučení: 1:3, navíc Plch (Zvolen) 10 minut. Diváci: 4624.

1. Zvolen            55    36   4   3   3   9   238:142  122
2. Slovan            55    30   3   7   4  11   218:116  107
3. Trenčín           55    26   5   3   4  17   187:164   95
4. Poprad           55    26   6   1   3  19   172:170   94
5. Košice            55    18   4   2   3  28   140:184   67
6. Skalica           55    19   2   1   5  28   137:187   67
7. L. Mikuláš       55    14   1   3   3  34   127:196   50
8. Martin            55    12   3   2   3  35   117:179   47