PARDUBICE - VSETÍN 5:3

(2:2, 0:0, 3:1)
KONEC ZÁPASU
60:00
Konec utkání. Domácí od posledního gólu drželi puk na svých hokejkách a nepustili soupeře do záverečného tlaku
59:51
Vyloučen je Michal Sýkora za hru vysokou kolí
57:27
Pardubice - Vsetín 5:3 Blažek ideálně využil přihrávku po kombinaci Lubiny se Sýkorou. Branka domácích přišla v momentě jejich největšího útlumu
54:35
Rostislav Vlach naskočil z trestné lavice na led a hosté hrají v plném počtu. Zdytek přesilovky sehráli domácí pasivně, jejich nápor zmrazil nečekaný kontr soupeře
53:30
Pardubice - Vsetín 4:3 Hosté snižují ve vlastním oslabení. Burger s přehledem přehrál puk na Štrbáka a ten zamířil přesně nad lapačku Svobody
52:35
Vyloučen ja kapitán hostí Vlach za sekání
50:32
Tlak domácích přerušilo vyloučení střelce poslední branky. Petr Sýkora odjíždí na trestnou lavici za faul loktem
49:58
Pardubice - Vsetín 4:2 Petr Sýkora převzal ideální přihrávku od Mikesky. Vystřelil a Biegl puk opět neudržel. Důrazný Sýkora cítil před brankou šanci a energickými dorážkami puk protlačil mezi betony gólmana
48:09
Pardubicím vychází kombinace i rychlý přechod do útočné třetiny. Z rohu přihrával před branku Kudrna Pospíšilovi. Toho ale tísnil důrazný obránce Kuboš
46:05
Domácí pokračují v náporu i po přesilovce
44:05
Vyloučen je vsetínský Němec za faul kolenem
43:53
Pardubice - Vsetín 3:2 Jednu vteřinu po skončení přesilovky přiklepl Novotný Rolínkovi, brankář Biegl puk neudržel a při dorážce kapituloval
41:52
Hosté hráli v šesti, trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká za Vsetín Vašut
40:01
Začala poslední dracetiminutovka zápasu.
40:00
Skončila druhá třetina. Hra těsně před přestávkou ztratila náboj, jedině střela hostujícího Demela hned po vhazování zvedla diváky ze sedadel
37:57
Lubina nabíjel na mobré Blažkovi, střela ale mířila do betonů brankáře. Vsetín se začal soustředit více na obranu a bude spoléhat an brejky
35:53
Domácí hokejisté hrají laxně a bez zájmu. Šanci měl opět Veselý. Vystřelil, branku minul, puk se k němu ale po odrazu od mantinelu vrátil, ani z nečekané dorážky ale Svobodu nepřelstil
33:28
Domácí se do útočné třetiny v přesilovcedostávali jen sporadicky, naopak šanci skórovat měl vsetínský Veselý
31:28
Hostující Valko narazil na hrazení protivníka, rozhodčí jeho zákrok zapsali jako nedovolené bránění. Pardubice hrají přesilovku
28:16
Bezprostředně po skončení přesilovy se do šance dostal Lubina. Důrazně se prosadil mezi obránci, jeho střela ale mířila příliš vysoko
26:57
Štrbák naskočil na led a Vsetín hraje přesilovku
26:16
Po závaru předbrankou vsetínského Biegla se hra pravděpodobně přesune před druhého gólmana, vyloučen je totiž Petr Sýkora
24:57
Hostující Štrbák je vyloučen, Pardubice mají drtivý tlak
22:16
Agilní Hudler ze třetího útoku Vsetína se probil před branku, gólmana Svobodu ale nepřekvapil
21:26
Vaic naskočil na led a síly se vyrovnaly. Po jedné nebezpečné střele si připsali Mudroch a Novotný, brankář Biegl ale měl nekrytý výhled a střely zlikvidoval
20:01
20:00
Skončila první dvacetiminutovka. Na začátku té druhé bude ještě hostující Vaic pykat na trestné lavici jednu minutu a dvacet šest vteřin
19:59
Martin Sýkora s Kubošem se pustili do menší šarvátky a oba jsou za hrubost vyloučeni
19:26
Hosté stupňují tvrdost a Vaic je vyloučen za podražení. Pardubičtí budou hrát 34 vteřin přesilovku v pěti proti třem