VSETÍN - Č. BUDĚJOVICE 4:1

(3:1, 0:0, 1:0)
Konečný výsledek
60:00
Utkání skončilo. Vsetín vyhrál 4:1, fanoušci křičí typické Mistři, Mistři. Utkání se stihlo odehrát za dvě hodiny a pět minut a podle místních pamětníků jde o vůbec nejrychleji odehraný zápas za dobu, co Vsetín hraje extraligu
59:10
Vsetín vede 4:1. Bek Jindra pálil od modré. K puku se pak dostali domácí, nejdříve Vaic nedokázal trefit odkrytou budějovickou branku. To se pak podařilo kapitánu Vlachovi a rozhodl o osudu zápasu
58:33
Vyloučen domácí Šafařík, hosté si berou oddechový čas. S největší pravděpodobností odvolají gólmana a pokusí se hrát v šesti proti čtyřem
56:03
Slovenský útočník Bartoš po kolizi s Hudlerem kulhá na střídačku s bolestivou grimasou
52:30
Domácí Vampola s Hudlerem ujeli, Hudler chtěl po křížné přihrávce skórovat do prázdné. Jeden z obránců mu ale stačil nadzvednout hokejku
51:50
Budějovický Rob si obhodil obránce, vypálil zápěstím. S jeho pokusem si poradil vsetínský gólman Biegl
48:04
Vsetínský Žajgla tečoval ránu Kuboše od modré, Mařík se štěstím kryl
47:02
Čierny se Sailerem dvakrát ohrozili Bieglovu branku
44:31
Hostující veterán Suchánek za brankou zákeřně zezadu narazil na mantinel domácího juniora Hudlera. Suchánek si přitom přivodil zranění hlavy, postižený Hudler naopak odjel po svých. Suchánek za to dostal dvě minuty plus desetiminutový osobní trest
43:10
Budějovický Rob vybojoval puk, přihrál Horákovi. Ten ale v jasné pozici minul odkrytou branku
42:10
Obraz hry se v posledních minutách nemění. Nejde o příliš pohledný hokej, lehce aktivnější je domácí Vsetín. Ani fanoušci nedokáží vytvořit živější atmosféru
41:30
Mladíci Hudler po kombinaci s Vampolou nedokázali ve výhodné pozici překonat Maříka. Hudler pak ještě pálil těsně vedle
40:01
Začala třetí třetina
40:00
Skončila druhá třetina
39:10
Budějovický útočník Rob míříl přesně do růžku Bieglovy branky, vsetínský gólman ale reflexivně puk vyškrábl vyrážečkou
37:50
Mladík Kucharczyk se dostal do brejku s Vampolou, ten bekhendem pálil těsně vedle
36:10
Veselý vypálil z prostoru mezi kruhy, Mařík s obtížemi vyškrábl betony
32:37
Vyloučen hostující Krajíček za držení. Chvilku poté se ve vlastním oslabení snažil objet branku Šimánek, skórovat se mu ale nepodařilo
30:09
Hostující obrovitý obránce Nedoma míří za zbytečné vyloučení na trestnou lavici, Vsetín hraje přesilovku
28:50
Síly na ledě jsou vyrovnány, Němec skočil na led
28:45
Při budějovické přesilovce pálí bek Suchánek od modré, bombu vyráží gólman Biegl
26:50
Vyloučen domácí obránce Němec za hrubost
23:39
Hraje se znovu v plném počtu. Brabenec nedotáhl blafák na Biegla, poté se ani Novotnému nepodařilo z bezprostřední blízkosti překonat vsetínského gólmana
20:37
Vyloučen hostující bek Jindra za nedovolené bránění. Vsetín hraje přesilovku, v jejím průběhu toho ale zatím moc nevymyslel
20:01
Začala druhá třetina
20:00
Konec první třetiny
19:14
Vsetín vede 3:1. Vsetín měl signalizovanou výhodu, toho využil centr Burger a trefil třetí gól domácích
18:17
Vsetín vede 2:1. Vaic od zadního mantinelu přihrál obránci Polákovi, ten jen nahodil puk před branku a padající střela překvapila Maříka. Náhodným gólem se dostává Vsetín do vedení
17:29
Domácí útočník Vaic se dostal do brejku, byl sražen Brožem a Vsetín hraje přesilovku