KONEC UTKÁNÍ
60:00
Zápas skončil, Sparta vítězí 4:2
59:10
Mádl střílel od modré a Štefanka se dostal k dorážce. Spíše než rána z jeho hole ale vylekal brankáře samotný švih, útočník totiž promáchl a puk netrefil
57:50
Bělohlav střílel z levého kruhu, Franěk ale dobře přečetl situaci, povyjel si z branky a zmenšil střelci úhel
56:10
Domácí se snaží, Sparta ale dobře brání svoji modrou lajnu a nepouští soupeře na dostřel Přikrylovy branky
52:30
Karlovarští neumdlévají v bojovnosti a snaze alespoň ještě snížit. Naopak Sparta zakládá přímočaré rychlé protiútoky
48:42
Karlovy Vary - Sparta 2:4 Pavliš se několikrát otočil s pukem za brankou a snažil se přihrávat na brankoviště. Gólman Přikryl si puk srazil sám do branky. Asistenci si připsal Kraus
44:58
Karlovy Vary - Sparta 1:4 Kašpařík dostal na modré puk od Krále, vystřelil a zvyšuje na tříbrankový rozdíl. Hosté využili přesilovku
43:00
Namísto vyloučeného Hlavačky se postavil do obrané dvojky vedle Špeldy Gróf
41:51
Karlovy Vary - Sparta 1:3 Hosté využili dvojnásobnou přesilovku. Puk putoval z hole Hlinky ke Kučerovi a Ptáčkovi, ten nekompromisně napřáhl a skóroval
41:32
Sparta hraje dvojnásobnou přesilovku: za vlastní brankou krosčekoval Hlavačka Nováka a je vyloučen na pět minut a dokonce utkání
40:58
Štefanka zachytil rozehrávku hostí ve středním pásmu, několikrát zamíchal pukem a střílel, propagační pokus ale Přikryla nevylekal
40:22
Hlinka objel branku Fraňka a vystřelil, Franěk zasáhl betony. Sparťanký útočník se sápal za vyraženým pukem, přičemž ho přidržel Mádl a bude pykat dvě minuty na trestné lavici
40:01
Hraje se třetí třetina
40:00
Skončila druhá část zápasu
38:29
Moskal ovládl levou půli kluziště, dostal se do šance a střílel. Brankář Přikryl se ale dobře postavil a střelu vyrazil
37:29
Sparťan Tomík se natlačil před branku a pokusil se o blafák, Franěk ale dobře odhadl jeho úmysl a chytil puk do lapačky
37:10
Hosté se ubránili a hrají v plném počtu
36:16
Odránce Dobroň se napřáhl na modré, gólman Přikyl na střelu dobře viděl a vyrazil ji
35:10
Vyloučen je Tomík, domácí hrají přesilovku
34:37
Karlovy Vary - Sparta 1:2 Štefanka zatáhl puk za branku, přihrál na brankoviště Pavlišovi a ten snižuje na rozdíl jediného gólu
33:02
Franěk je opět v permanenci. Už v leže kryl střelu Nováka
32:45
Karlovy Vary - Sparta 0:2 Ptáček vystřelil od modré, brankář puk jenom vyrazil před sebe. Nejrychleji se k němu dostal Žemlička, a přesnou střelou zakončil mezi betony Fraňka
31:07
Domácí bránili obětavě a bezchybně, soupěři dovolili jen jedinou střelu. Nyní hrají už v plném počtu
29:07
Punčochář přidržel ve středním pásmu Hlinku a je vyloučen, Sparta hraje první přesilovku
25:07
Domácí útočník Pavliš se prosadil na levé straně u mantinelu a vypálil, Přikryl byl ale na místě
24:30
Brankář domácích se činí. Žemlička přihrával Tomíkovi, jeho pohotovou střelu Franěk kryl