PLZEŇ - KARLOVY VARY 1:0

(0:0, 0:0, 1:0)
KONEČNÝ STAV
60:00
Konec zápasu. V dramatickém závěru podržel domácí opakovane brankář Barta, přesto si Plzeň připisuje zasloužené vítězství 1:0
59:20
Brankář domácích Barta zázračně vykryl Kverkovu střelu, poté se hra přesunula do třetiny hostí a plzenští natřikrát netrefili prázdnou branku
55:54
Domácí Volák dohrával souboj, tvrdost soupeře oplácel zákrokem holí. Za zbytečný krosček je vyloučen
55:00
Hosté se začínají tlačit do útoku, naráží ale na tvrdou obranu. Hanzlík bodyčekem zastavil Štefanku
53:27
Karlovarský Moskal leží na ledě bez helmy a teče mu krev. Je odvážen spoluhráči na střídačku a do šaten. Vyloučen nikdo není, hráč se zranil nešťastnou náhodou
51:56
Domácí Dvořák je trestán na 2+2 minuty, hostující Rodine pouze trestem menším
50:42
Vyloučený Duda dostal zřejmě desetiminutový osobní trest, proto sehráli domácí "oslabení" v pěti. Na časomíře konečně naskočilo správné skóre, nicméně domácí hráči jsou těmito problémy rozhození. Nehrají vlastní hru, zmateně bloudí po ledě a gólman Barta už musel třikrát zasahovat
47:37
Na trestné lavici sedí Duda, domácí ale nadále hrají v pěti. Časomíra také ukazuje skóre jedna ku jedné!
47:04
Plzeň - Karlovy Vary 1:0 Voskár doráží střelu Straky a Plzeň vede. Předtím už podruhé netrefil prázdnou branku Kořínek
45:12
Němčický si vyjel na Vlčka a domácí duvou hrát v pěti proti třem 84 vteřin. Obránce Plzně je ošetřován na střídačce
44:36
Karlovarští si dlouho v pěti nezahráli, na trestnou lavici míří Hlavačka
44:12
Hosté hrají v plném počtu
42:12
Karlovarský Rodine je vyloučen na dvě minuty.
40:01
Začala třetí třetina
40:00
Skončila druhá část zápasu. Domácí v ní měli převahu stejně jako v té první. Fraňka v brance karlovarských se jim ale překonat nepodařilo. Vyprodané hlediště skanduje "tak už ho dejte!"
37:49
Hosté nevyužili ani druhou početní výhodu v řadě, sehráli ji o poznání hůře než tu předchozí. Na branku vystřelili pouze jednou
35:49
Plzeňský obránce Výborný vyhazoval puk z obranné třetiny, jeho záměr ale vystihl Pavliš. Toho musel skolit Dvořák a je vyloučen na dvě minuty, hosté si zahrají další přesilovku
33:50
Přesilovka hostí končí. Při mírném tlaku se podařilo karlovarským dvakrát vystřelit od modré, a tak i gólman Barta měl práci
31:50
Zíb se strkal v koutě kluziště s Vlčkem, ten dohrál souboj razantněji - srazil soupeře. Za nedovolené bránění je odsouzen k dvouminutovému trestu, hosté hrají přesilovku
29:34
Domácí promarnili další přesilovku. Karlovarští urputně čelili náporu, v nouzi nejvyšší dokonce posunul Franěk branku, vyloučen ale není
27:34
Karlovarský Štefanka je vyloučen za podražení na dvě minuty. Plzeňští jseou v těchto chvílích jednoznačně lepší .Na jednu rychlou kombinační akci doplatil i rozhodčí, který se připletl do dráhy najetému útočníkovi a byl smeten na lad
24:50
Ve vlastním oslabení sbalil puk Pavliš a vydal se na sólový únik. Před gólmanem Bartou zvedl hlavu, podíval se a vystřelil. Puk zastavila tyčka
24:31
Plzeň pokračuje v bojovném výkonu, domácí pokračují v bránění. Při tom si pomáhají i nedovoleně, v poslední chvíli vypomohl svému brankáři Balász posunutím branky. Domácí tedy budou hrát dvouminutovou přesilovku
22:30
Plzenští stihli za dvě a půl minuty vystřídat tři pětky. Všechny si vytvořily tlak chvílemi drtivý. Gólman Franěk se ale dostal do tempa a překonat se nenechal
20:16
Síly na ledě se vyrovnaly. Plzeňský obránce Jiří Veber, který se zranil v letní přípravě, poprvé oblékl dres. Je připraven od začátku zápasu na střídačce, na led ale stále nenaskočil.