(2:1, -:-, -:-)
Hraje se 2. třetina
Omlouváme se za ukončení onlinu. Důvodem jsou technické problémy.
25:07
Domácí budou hrát oslabení. Rachůnek dostal za vražení na mantinel trest pět minut plus do konce utkání. Hostují Lezo s belkými problémy opouští ledovou plochu.
23:45
Čajánek se dostal do brejku, z kruhu vystřelil, ale Pinc jeho střelu chytil do lapačky.
22:30
Trojice Rachůnek, Jenáček, Ministr pořádně zamotala hlavu hostující obraně. Rychlými nahrávkami se dostali do několika slibných příležitostí.
20:53
Litvínov se dostal ve dvojnásobné přesilovce pouze ke dvěma střelám na domácí branku, přestože celou dobu strávil v útočném pásmu.
20:01
Začala druhá třetina. Hosté budou dohrávat 53 vteřin trvají přesilovku pěti proti třem.
20:00
19:49
Domácí Hučko vyloučen za krosček. Hosté budou mít 1:04 minuty výhodu přesilové hry pěti proti třem.
19:20
Rachůnek při vlastním oslabení dojíždí vyhozený puk. Po chybě brankáře Pince mohl skórovat, ale puk mu při objíždění prázdné branky odskočil.
18:35
Hruška vybojoval puk za bránou Hudáčka, nahrává Gombárovi, ten ale míjí. Vzápětí si hráči spolupráci zopakovali. Na jejím konci je faul Blaťáka, který za krosček dostává dvouminutový trest.
14:50
Kroupa vyloučen za nedovolené bránění. Litvínov je pod obrovským tlakem. Postupně střílí Čajánek a Okál.
14:16
Zlín - Litvínov 2:1 Hruška po nahrávce Filipa a Gombára snižuje na rozdíl jediného gólu.
13:53
Hučko vyloučen na za podražení.
13:33
Zlín - Litvínov 2:0 Balaštík po buly ujel po pravé straně a kličkou do bekhendu zvýsil náskok domácích.
13:20
Zlín - Litvínov 1:0 Hamrlík převzal puk na červené čáře od Čajánka, obešel jednoho obránce, vypálil od modré a Pincovi se puk od betonu odrazil do brány.
12:29
Domácí hrají v plném počtu a vrhají se opět do útočení. Litvínov ohrozil domácí branku pouze jedinou propagační střelou.
10:26
Lezo, který se dostal do třetiny Zlína byl podražen Homerem. Litvínov má výhodu první přesilové hry.
08:51
Jenáček se pokusil opakovanou střelou ohrozit Pince z bezprostřední blízkosti. Následně vznikla šarvátka, ve které dominovali v pěstním souboji Kubinčák s Rachůnek a byli za to vyloučeni na 2+2 minuty.
07:25
Čajánek z rohu nahrává Posmykovi, který zajíždí s pukem mezi kruhy, míří do horního rohu branky, ale Pinc vynikajícím zákrokem chytá.
06:33
Za hrubost je vyloučen hostující Ťupa. Domácí Zlín má možnost první přesilové hry.
05:00
Litvínov se dostává pod tlak. Hamrlík pálí od modré, Somík tečuje, odražený puk se dostává k Marušákovi, ten znova pálí od modré, ale pozorný Pinc jeho střelu chytá.
03:40
Hra se odehrává ve středu hřiště. Soupeři se zatím oťukávají. Ke střele se dostal hostující Szsakal, pálí od modré, ale trefil jen obránce Posmyka.
00:15
K Okálovi se dostal odražený puk, z otočky pohotově střílí, ale Pinc s přehledem jeho střelu likviduje.
00:01
Utkání začalo. Hlavní rozhodčí Souček vhodil první buly. Na čarách mu asistují Dančišin a Šátava.