Konečný výsledek
60:00
Utkání skončilo.
59:53
Vyloučen znojemský Kumstát za držení hole. Hosté jsou v závěru pod velkým tlakem, nedostali se ani jednou na dostřel pardubické branky. Domácí jim tak ani nedali příležitost ke hře bez brankáře.
58:43
Domácí měli 3 tutové příležitosti rozhodnout zápas, ale ani Tvrdík se tváří v tvář Svobodovi neprosadil.
56:20
Při hře 4 na 4 se oba celky snažily hlavně neudělat chybu. Při následné přesilovce se Znojmo málem prosadilo. Střelu Jakeše Vorel tečoval jen těsně mimo branku.
54:20
Pardubičtí se připravili o početní výhodu, na trestnou lavici putuje Procházka za podražení.
53:37
Vyloučen hostující Uram za hákování.
53:10
Hra se přelévá nahoru - dolů. Ve velké šanci byl znojemský Pucher, ale Adam Svoboda potvrdil svoji skvělou formu a oprávněnost nominace na Švédské hokejové hry.
50:05
Pácal střílel z voleje po Mikeskově nahrávce. Zaplňený stadion v Hradci Králové sleduje tlak pardubického celku.
47:56
Domácí gólman lapil další obrovskou šanci Znojma. Nejprve vyrazil Pazourkovu střelu od modré a poradil si i s dojíždějícím Kumstátem. Znojemský Oldřich Svoboda pak fotbalovým způsobem zneškodnil šanci Kudrny, jenž střílel z kruhu.
45:25
Hra je nyní vyrovnaná, šance jsou vidět na obou stranách. Domácí Mikeska si najel zpoza brány a vystřelil jen do nohou brankáře Oldřicha Svobody. Na druhé straně střílel Plášek z kruhu po pravé ruce Adama Svobody. Našel jeho připravenou lapačku.
43:12
Hosté odehráli nejhorší přesilovou hru. Pardubičtí je ani nepustili do svého obranného pásma.
41:12
Za sekání je vyloučen domácí obránce Sýkora. Třetí třetina začala stejně, jako druhá skončila. Hosté se snaží vstřelit kontaktní gól a Pardubice se soustředí na obranu.
40:01
Začala 3. třetina
40:00
Skončila 2. třetina. Ke konci se znojemští hráči pokusili prosadit několika rychlými akcemi. I dobrou příležitost Kumstáta zneškodnil výtečný domácí gólman Svoboda. Pardubičtí, uklidněni dvoubrankovým vedením, se už do útočení nehnali.
37:51
Poslední 2 minuty mají domácí stále puk častěji na hokejkách, vedou útoky zejména po křídlech. Obrana hostí je však do šancí nepouští.
35:20
Pardubice mají mírnou převahu a vytvořily si několik šancí po skrumážích před brankou hostí. Mikeska ani Mudroch zblízka nedotlačili kotouč za Svobodova záda.
33:05
Hra v těchto chvílích příliš nelahodí oku diváka. Je vidět mnoho nepřesných přihrávek. Jedinou šanci měl Mikeska, který bekhendem zvedal puk do šibenice, ale O.Svoboda se překonat nenechal.
30:43
Hosté nevyužili přesilovou hru. Sevřeli domácí hokejisty hlavně na jejím začátku a konci. Největší šanci Znojma připravil Heš. Jeho tečovanou střelu Svoboda kryl.
28:43
Vyloučen domácí obránce Mudroch. Dostal menší trest za držení.
27:45
Pardubice se po gólu stáhly, přestaly útočit a od hostí je vidět snaha o kontaktní gól.
25:15
Pardubice zvyšují na 3:1. Domácí po Jakešově vyloučení viditelně čekali na návrat Sýkory, ale při přesilovce už soupeře zatlačili a 4 vteřiny před koncem ji využil David Pospíšil, když dorazil střelu Malinského.
23:19
Hraje se 4 na 4, na trestné lavici je znojemský Jakeš.
21:56
Vyloučen domácí obránce Michal Sýkora za držení.
21:45
Hosté začali po přestávce velmi aktivně. Velkou šanci měl nejprve Vorel, ale jeho bombu od modré zastavila vyrážečka Adama Svobody. Pak přihrávkou napříč brankovištěm Plch skvěle našel Urama, ale Svoboda se výborně přesunul a zabránil vyrovnání.
20:01
Začala 2. třetina.
20:00
Skončila 1. třetina. V poslední velké šanci se ocitl hostující Uram, který vystřelil z kruhu zápěstím. Jistému gólu zabránil Adam Svoboda skvělým semaforem.
18:50
V závěru třetiny je hra vyrovnaná. Pardubice jakoby přestaly bruslit a už čekají na přestávku.
16:38
Hosté skřípli Pardubice v jejich obranném pásmu, ale početní výhodu nezužitkovali. Dobré šance po akcích na jeden dotek měli Kumstát a Pucher.
14:38
Příležitost k vyrovnání dává hostům Mikeska, který jde na trestnou lavici za hrubost.