SPARTA - SLAVIA 2:1

(1:0, 1:1, 0:0)
Konečný výsledek
60:00
Utkání skončilo. Ani závěrečný tlak Slavie už nepřinesl vyrovnání, a tak i druhé letošní pražské derby skončilo výsledkem 2:1 pro Spartu.
59:26
Hostující tým si vybírá oddechový čas.
59:05
Slavia odvolala gólmana Málka a snaží se vyrovnat v power-play.
58:19
Snaha Slavie vrcholí. Bříza s problémy vyrazil Míkovu střelu.
57:24
Slávistický útočník Branda spadl na Břízu a schodil mu masku z hlavy. Hra pokračuje vhazováním.
57:17
Slávisté vysunuli obranu a v útočném pásmu hrají velice agresivně. Antoš srazil u mantinelu domácího Jiruše, vzápětí Bříza řešil závar před svou svatyní.
55:45
Ideální přihrávku do jízdy dostal sparťan Broš, ale jeho střelu bekhendem Málek vyrazil.
54:03
Slavia s přehledem vyhazovala puky z obranné třetiny. Málek musel za celé oslabení zasahovat pouze při střelách zdálky, které vyslali Kratěna a Hamr.
52:03
Domácí mají šanci zvýšit. Potřetí v tomto zápase je na trestné lavici Antoš.
50:48
Slávisté nesehráli ani tuto přesilovku dobře. Sice měli Spartu pod tlakem, ale vyloženou šanci si nevytvořili.
49:13
Sparťané hrají ve čtyřech.
48:48
Rodící se šanci Slavie zastavil Žemlička jen za cenu faulu. Hosté hrají 25 vteřin přesilovku 5 na 3.
47:13
Na led naskočilo 6 sparťanských hráčů. Dvouminutový trest jde za tým odsedět útočník Novák.
47:00
Slavia se ještě snaží výsledek zvrátit. Ve třetím dějství je aktivnější, také domácí brankář Bříza má více práce než jeho protějšek Málek.
43:52
Slávističtí útočníci Čermák a Sup jeli na osamoceného obránce Sparty. Nadějnou příležitost ale nedokázali zužitkovat.
40:47
I Slavia už hraje v plném počtu.
40:01
Začala třetí třetina. Hosté nastoupili bez potrestaného Hübla, Sparta bude hrát ještě 47 vteřin přesilovku.
40:00
Konec druhé třetiny.
38:47
Vzápětí je tu však další vyloučení - pykat jde hostující Hübl, který v obranném pásmu hrál vysokou holí.
38:12
Ani domácí hráči početní výhodu nevyužili a hraje se opět v pěti hráčích na obou stranách.
36:30
Srdínko naskočil do hry, začíná sparťanská přesilovka.
36:12
Ještě před vypršením Srdínkova trestu se síly na ledě vyrovnaly, neboť je vyloučen hostující útočník Antoš.
34:30
Domácí obránce Srdínko je vyloučen za držení.
30:50
Sparta hraje další přesilovku. Na trestnou jde útočník Antoš za hákování.
28:54
Slavia snižuje na 2:1. Přesně v době, kdy se zdálo, že Sparta si vytváří tlak, přišel gól do Břízovy sítě. Od modré se trefil slávistický obránce Hejda.
26:47
Málek zlikvidoval brejk domácího kapitána Žemličky.
26:07
Stav utkání 2:0. Chabada dostal na brankovišti přihrávku od Kratěny, položil si Málka a pak v pohodě skóroval do prázdné klece.
25:20
Další šanci domácích měl Tomík, ale před Málkem nestihl tečovat puk.
23:45
Při akci prvního domácího útoku si vytvořil šanci Žemlička, ale z dobré pozice trefil Málka do jen ramene.