Konec zápasu. Sparta podruhé za sebou vsítila 8 branek.
Třinec bude mít výhodu přesilovky pěti proti třem. Na trestnou lavici odjel Hlinka za hru vysokou holí.
58:33
Hosté budou hrát v závěru přesilovou hru. Chabada je vyloučen za hrubost.
57:03
Utkání už se dohrává v poklidu, o vítězi je jasno. Bělohlav se objevil sám před gólmanem Vojtkem, ale jeho střela šla těsně nad branku.
54:04
Sparta už vede 8:4. Třinec si dal další vlastní gól. Útočník Tomík přihrával od zadního mantinelu, ale brankář Vojtek si srazil puk za svá záda.
52:43
Domácí kapitán Žemlička se v oslabení dostal do brejku, položil si třineckého obránce Procházku, ale na Vojtka nevyzrál.
51:37
Třinec se ještě může pokusit udělat něco s výsledkem, neboť po vyloučení Bělohlava hraje přesilovou hru.
47:21
Po sedmé inkasované brance se Lakosil nechal vystřídat a do branky nastoupil hostující náhradník Vojtek.
47:21
Sparta vede 7:4. Třinec prohrál buly ve vlastní třetině, Broš střelou švihem překonal Lakosila.
45:57
Sparta vede 6:4. Žemlička přihrál na modré čáře puk Zelenkovi, ten bez přípravy vystřelil a překvapil třineckého brankáře Lakosila, který si vybral slabší chvilku.
44:15
Sparta jde do vedení 5:4. Tomík zavezl po pravém křídle puk do obranné třetiny Třince, přihrál volnému Kašpaříkovi a ten nedal Lakosilovi šanci.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Konec druhé třetiny.
38:57
Do velké šance se dostal domácí útočník Broš, který se propracopval až před Lakosila, zkusil blafák do bekhendu, ale třinecký gólman tentokrát chytil.
36:03
Třinec srovnal na 4:4. Sparta dostala velmi laciný gól. Po levém křídle se před spaťanskou branku dostal útočník Marek a mezi betony prostřelil Břízu.
32:24
Sparta vede 4:3. Reprezentační obránce Nosek udělal neuvěřitelnou hrubku. Před svojí brankou přihrál přímo na hokejku Zelenkovi a ten střelou švihem překonal Lakosila.
29:50
Sparta hraje přesilovky jako přes kopírák a také tentokrát byla blíže tomu aby gól dostala než dala.
29:20
Třinec mohl jít v oslabení do vedení, ale Janků ani podruhé svůj sólový nájezd neproměnil.
27:50
Hostující Cartelli hákoval a Sparta ma další výhodu přesilové hry.
25:54
Sparta opět srovnala na 3:3. Hosté se z vedení radovali přesně půl minuty. Pak Lakosil vyrazil střelu Broše levým betonem jen vedle sebe a Chabada zasunul puk pohodlně do prázdné branky.
25:24
Třinec vede 3:2. Třinečtí hokejisté si dokonale rozebrali sparťanskou obranu. Marek přihrál zadovkou Zadinovi a ten potřetí překonal Břízu.
23:29
Sparta srovnala na 2:2. Sparťanští hokejisté přečíslili třineckou obranu a Žemlička se z levého kruhu trefil mezi betony hostujícího brankáře Lakosila.
22:34
Další promarněná přesilovka Sparty. Lakosil příliš práce neměl, Třinec výborně bránil.
20:34
Sparta hraje další přesilovou hru. Na trestnou lavici jde podruhé v dnešním zápase Gřegořek.
20:01
20:00
Konec první třetiny.
19:46
Spart snížila na 1:2. Těsně před koncem třetiny se dostali do brejku domácí útočníci Broš a Zelenka. Lakosilovi střela druhého z nich vypadla z lapačky a skončila v síti.
17:16
Síly na ledě se vyrovnaly. Početní výhodu předčasně ukončil Gřegořek, který fauloval pronikajícího protihráče a byl vyloučen.
16:33
Výhodu přesilové hry si vyzkouší Třinec. Vyloučen je domácí obránce Šrek za hru vysokou holí.