PLZEŇ - ZNOJMO 2:0

(0:0, 1:0, 1:0)
KONEC UTKÁNÍ
60:00
Utkání skončilo, Plzenští vyhráli už popáté v řadě (včetně dohrávky druhého kola)
59:39
Plzeň - Znojmo 2:0 Domácí využili přesilovku. Andrašovský střílel, asistenci si připisuje Výborný
58:21
Domácí se začínali koncentrovat na závěr utkání a připravovali se na odvolání brankáře soupeře. Vyloučení Vorla ale ubírá konci zápasu na dramatičnosti. Hráč Znojma je penalizován 2+10 minut za vražení na hrazení
56:50
Přesilovky skončily, ale skóre se nemění. Brankáři mají hodně drobné práce, připisují si zákroky, a přeje jim i štěstí
54:41
Znojemský obránce Soudek znovu mění počet hráčů na ledě, je vyloučen po faulu na Straku. Domácí hrají ve čtyřech proti třem
53:48
Duda se vehementně domáhal puku před Svobodovou brankou a je vyloučen, síly na ledě se vyrovnají
53:21
Vorel fauloval ve středním pásmu Krátošku a je vyloučený, Plzenští hrají přesilovku
52:00
Utkání sleduje 6388 diváků
51:35
Nápor domácích sílí a další velkou šanci měl Vlček
51:08
Obránce Plzně Výborný si nabruslil mezi kruhy, proti němu si povyjel z branky Svoboda. Puk se odrazil od jeo betonů a opět skončil mimo hrazení
49:11
Domácí Voskár se v těsné blízkosti před Svobodou napřáhl, skulinu do sítě ale nenašel
48:43
Barta se natáhl na led a vyhlavičkoval maskou střelu až do hlediště. Bez problémů se po svém akrobatickém zásahu zvedl a pokračuje ve hře
48:18
Obě mužstva tvrdě soupeří o prostor na ledě, stejnou měrou ale brání a tak se sóre nemění
41:51
Pucher v chumlu před brankou stáhl protihráče a je vyloučen za podražení na dvě minuty
40:01
Poslední třetina začala
40:00
Skončila druhá dvacetiminutovka
38:21
Plzeň - Znojmo 1:0 Řezníček dlouhou přihrávkou přes celou šířku kluziště nabil Krátoškovi a ten trefil poloodkrytou branku
35:32
Dva plzenští hokejisté uháněli sami na branku, hlavní rozhodčí Nečas postřehl na modré těsný ofsajd a přerušil hru
35:35
Kumstát je potrestán za krosček. Několik rozhněvaných slov k hlavnímu rozhodčímu ovšek proloužilo jeho trest na 2+2
33:47
Prudkou střelu Procházky s vypětím sil Barta vyrazil, svůj zákrok prodloužil dokonce až na zakázané uvolnění
32:44
Hraje se v plném počtu
30:44
Krátoška se prosmýkl v rohu kluziště kolek Kumstáta a znovu a ještě jednou, až došla hostujícímu hráči trpělivost a chytil soupeře za hokejku. Kumstát míří na trestnou lavici, domácí budou hrát přesilovku
30:00
Hra se přiostřila, po třiceti minutách diváci stále branku neviděli a hráči si uvědomují, že i jediný gól může znamenat zvrat v zápase
28:24
Znojmu se v přesilovkách nedaří, ani třetí dnešní mu nepřinesla efekt
26:24
Vlček si poradil u mantinelu s rychlým Kumstátem, počínal si ale nedovoleně a je vyloučen za vražení na hrazení na 2+10 minut. Tento trest odpykají domácí hráči už podruhé
24:38
Znojemský Plášek se sám protloukal do útočné třetiny, ve vteřině zakončení mu ale puk sebral z hokejky akroabatickým zákrokem Hanzlík
24:11
Brabenec skolil soupeře k ledu, ruku ale zdvihl jen na znojemské střídačce trenér a nikoliv rozhodčí, nevylučuje se